Dolandırıcı Medyum Adar Hoca

Çok fazla medyum olmasından dolayı insanların dolandırıcı medyum Adar hocanın tuzaklarına düşme ihtimalleri de her zaman çok büyüktür. Özellikle belli bir amaca kısa zaman içinde ulaşmak isteyen insanlar medyum seçerken çok dikkatli olmalı ve herkesin bu mesleği yapamayacağını bilmelidirler. Çünkü medyumluk gerçekten çok zor ve bir o kadar da riskli bir meslektir.

Eğer medyumlar hakkında dikkatli olunmaz ve her medyum olduğunu iddia eden kişiye güvenilirse o zaman durum ilerleyen zamanlar da ciddi sıkıntılara neden olabilir. Siz de yaptığınız araştırmalar da dolandırıcı medyum Adar hocanın ismi ile karşılaştığınız zaman kesinlikle ona güvenmemeli ve hemen daha güvenilir, gerçek ve tanınan medyumların kimler olduğunu araştırmaya başlamalısınız.

One comment

  1. medyum adar dolandırıcı dedi ki:

    Dolandırıcı medyum adar hocaya güvenmeyin bu sahtekar dolandırıcı şerefsiz beni kandırdı. Dolandırıcı medyum adar 4250 tl para aldı her yerden engelledi. Dolandırıcı medyum adar hocayı şikayet etti her yere yazıyorum sahtekar olduğunu uzak durun dolandırıcıdan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir