Dolandırıcı Medyum Likos

Amacınız her ne olursa olsun bir medyum ile çalışmak isterseniz mutlaka dolandırıcı medyum Likos  isminden uzak durmalısınız. Sizi kandırmak için elinden geleni yapan ve birçok kişiye zarar veren bu isim ile kesinlikle çalışmamalısınız. Farklı internet sitelerinde veya benzeri alanlar da kendisini öven ilanlar verip sürekli olarak gerçek ve güvenilir bir medyum olduğundan bahsedip durur.

Eğer ona kanarsanız siz de ciddi sıkıntılar çekebilirsiniz. Size hem maddi hem de manevi anlamda zararlar verebilir. Zaten sahte medyumlar hakkında kısa bir araştırma yaparsanız kendisinin ne kadar tehlikeli ve riskli biri olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Dolandırıcı medyum Likos yüzünden sıkıntı çeken kişiler de size mutlaka onun hakkında gerekli bilgileri vereceklerdir.

One comment

  1. Dolandırıcı medyum likosa sakın inanmayın dedi ki:

    Bu sahtekar ile ben 2 ay önce çalıştım bana 21 günde sonuç vereceğini söyledi eski sevgilimi geri kendime geri getirip bağlamak için yardım almak istemiştim oysaki ama taki paramı alana kadar çok iyi şekilde ilgilendi benle ama parayı aldıktan sonra ne bilgi verdi nede telefonlarımı açtı hiç bir şekilde irtibat kuramadım dolandırıcı likos hoca sahtekardır inanmayın arkadaşlar başka numaradan aradığımda beni tersleyip küfür edip o telefon numaramı da engelledi sakın inanmayın bu sahtekar medyum likos hocaya hak yiyen sahtekar dolandırıcı biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.