Dolandırıcı Medyum Metehan Okçu

Dolandırıcı medyum Metehan Okçu hocayı tanımıyorsanız ve onunla çalışma konusunda öneriler aldıysanız o zaman çok dikkatli olmalısınız. Çünkü bu kişi tam anlamı ile sahte ve kötü niyetli biridir. Medyumluk mesleği hakkında hiçbir bilgisi olmamasına rağmen insanları kandırmak için kendisini gerçek bir medyum gibi tanıtır. Birçok internet sitesinde onu öven ve gerçek bir medyum olduğu hakkında bilgiler veren yazılar bulabilirsiniz. Dolandırıcı medyum Metehan Okçu hakkında yapılan çok iyi yorumlar sahtedir.

Ancak bu yazıların tamamını kendisi yazmıştır. Bu sebeple çok dikkatli olmalısınız. Ona hemen güvenmemeli ve hakkında çok detaylı araştırmalar yapmalısınız. Bu araştırmalar sizi onun tuzaklarından korumak için yeterli olacaktır. Özellikle dolandırıcı medyum Metehan Okçu mağdurları şeklinde bir araştırma yaparsanız çok daha doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Bir çok kişi medyum Metehan Okçunun sahtekar olduğunu söylüyor.

3 comments

 1. SAHTEKAR MEDYUM METEHAN HOCA dedi ki:

  Medyum metehan hoca beni kandırdı bu sahtekar vergi levhası olduğunu yasal çalıştığını söyledi bende kendisine inandım. Aşk büyüsü yapması için 7.300 tl ödeme yaptım sahtekar medyum metehan paramı aldı 4 gün sonra beni engelledi. Hakkında suç duyurusunda bulundum vergi levhası olduğunu söyledim meğer sahte vergi levhası dikkat edin medyum metehan sahtekardır.

  1. Sd dedi ki:

   Beni de kandırdı kendisine ulaşamıyorum şimdi whatsabi silmiş telefonu kapalı

 2. Ankara dedi ki:

  Nerden buluyor bilmiyorum bakim yaparken bi bilgiyi yakalamış gibi hissettiriyor parayi alınca arıyor hemen o kadar güven verici konusuyor ki allahin adini alarak kesinlikle bu adamdan kötülük gelmez diyorsunuz sonra tamamen iletisimi kesiyor cok ısrar edincede geçıştiriyor sakın kanmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir