Dolandırıcı Medyum Nadir Hoca

Bilinen en zor ve en önemli mesleklerden biri olan medyumluk mesleği medyum Nadir gibi sahtekârlar yüzünden insanların güvenlerinin azaldığı alanlardan biri haline gelmiştir. Çünkü bu kişi insanları kandıran ve onların iyi niyetlerini suiistimal eden biridir. Dolandırıcı medyum Nadir hoca bir çok kişiyi dolandırarak maddi manevi zarara uğratmaktadır. Bu sahtekar ile görüşmeden önce araştırmalarınızı iyi yapmanız gerekmektedir.

Bu sebeple ne olursa olsun ondan uzak durmak ve yalanlarına inanmamak sizin de en çok dikkat etmeniz gereken şey olmalıdır. Kendisine gerçek bir medyum görüntüsü verip kolay bir şekilde insanları kandıran bu kişi sizi de kandırabilir. Bu sebeple sizin yapmanız gereken ilk şey medyumlar hakkında mümkün olduğu kadar çok şey öğrenmek ve bu kişilerin insanları nasıl kandırdıklarını araştırmak olmalıdır. Bu da sizi dolandırıcı medyum Nadir hocadan koruyabilir.

One comment

  1. medyum nadir dolandırıcıdır dedi ki:

    sahtekar medyum nadir hoca beni dolandırdı giden eşimi geri getirmesi için para yolladım adi herif paramı aldı beni engelledi. Sahtekar medyum NAdir hocaya sakın güvenmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.