Dolandırıcı Medyum Okan

Eğer gerçek ve güvenilir bir medyum ile çalışırsanız tüm işlemlerden sonuç alabileceğinizi biliyorsunuz. Ancak bu kişi kesinlikle dolandırıcı medyum Okan hoca olmamalıdır. Bu kişi sahte bir medyumdur ve sizi kendine inandırmak için elinden geleni yapar. Özellikle gerçek medyumların sahip oldukları özellikleri bildiği için kendisini de onlara benzetir. İnternet sitelerinde onun hakkında yer alan olumlu yorumların tamamı sahtedir ve bu yorumları genellikle kendisi yazdırır.

Doğal olarak medyumlar hakkında bilgileri olmayan kişiler de hemen onun tuzaklarına düşerler. Dolandırıcı medyum Okan gibi kendini bilmez sahte medyumların tuzağına düşmeyin. Bu konuda çok dikkatli olmalı ve kesinlikle ondan uzak durmanız gerektiğini bilmelisiniz. Çünkü onun hakkında yeteri kadar bilgi toplamazsanız siz de Dolandırıcı  medyum Okan Hocanın mağdurlarından biri olabilirsiniz.

7 comments

 1. Sanem dedi ki:

  Sahtekar medyum okan hoca beni de dolandırdi inanmayin. Sahtekar medyum okan hoca dolandiricidir

 2. Medyum okan sahtekar bir hocadır dedi ki:

  üzerimde büyü oldugu için medyum arayışına girdim daha dogrusu üzerimdeki büyüyü fal baktırdığı bir falcı söylemişti bana ve bir medyum bulup bu büyüyün ne oldugunu ve bozdurmam gerektiğini söyledi bende medyum arayışına girdim karşıma bu medyum okan hoca çıktı sahtekar dolandırıcı bir herifin teki oldugunu bilmiyordum teni oldugum için hiç birşey bilmiyordum inandım güvendim ve işleme başladık parası neyse gönderdim bana 24 günde sonuç alacagımı söyledi ama hiç bir şekilde bana sonuç falan vermedi sonuç alamadım ben olan parama oldu üzerimdeki büyüyü bozamadı ve herşey daha kötüye gitti onun yüzünden bu sahtekara sakın aldanmayın..

  1. Seda dedi ki:

   hangi medyum okan dan bahsediyorsunuz acaba… 0535 026 90 31 olanmı? manisalı

   1. Ceylan dedi ki:

    beni de dolandırdı bu sahtekara sakın itibar etmeyim

   2. Gökhan dedi ki:

    Bu numarasını aldığınız hoca sahtekarmı bende yeni işlem başlardım. Parasının yarısını vermedım eger dolandırıcıy sa lütfen söyleyin

 3. Sanem dedi ki:

  Dolandırıcı ve sahtekar medyum okan hoca yine numara değiştirmiş dikkatli olun 0537 034 36 50

 4. Ali dedi ki:

  Okan sahtekar numara değiştirmesi var bol keseden atması var
  Teline ilk müşteri ilken cevap var sonrası yalan tele bile cevap yok hatta engelliyor başka watsaptan sık aradım yazışmalara cevap vermiyor yeni müşteriye hemen bağlama var

  DO LAN DI RICIIıı uzak durun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.