Dolandırıcı Medyum Omayra Hoca

Birçok kişi medyum ararken dolandırıcı medyum Omayra hoca ismi ile karşılaşır ancak yapacakları kısa bir araştırma ile aslında bu kişinin sahte medyumlardan biri olduğunu hemen anlayabilirler. Medyum yorum sitelerin de daha önce mağdur ettiği kişilerin verdikleri bilgilere bakıldığı zaman insanların neden sürekli olarak bu kişiden uzak durdukları kolay bir şekilde anlaşılabilir.

Bilindiği gibi kendilerini medyum olarak tanıtan birçok kişi aslında bu meslek ile alakaları olmayan ve aynı zamanda insanları kandırmak için ellerinden geleni yapan kişilerdir. Bu sebeple bu alanda garantili hizmetler almak isteyen kişiler yeteri kadar dikkatli oldukları takdirde kendileri sahtekar medyum Omayra hocanın oyunlarından kolay bir şekilde koruyabilirler.

İnsanları kandırmak ve kendi çıkarlarını sağlamak için elinden geleni yapan dolandırıcı medyum Omayra hoca bugüne kadar birçok kişiye zarar verip onlara ciddi sıkıntılar çektirmiş kişilerden biridir. Medyumluk mesleğini insanları kandırmak için kullanır ve genellikle bu konuda başarılı olur. Bu sebeple hem kendilerini hem de çevrelerinde ki kişileri risk altına atmak istemeyen kişiler bu isme dikkat etmelidirler.

Sahte medyumlar insanlarına hem maddi hem de manevi anlamda zararlar verip çok ciddi hayal kırıklıkları yaşamalarına neden olabilirler. Özellikle bir kişi medyumlar hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değilse ve kendisini nasıl koruyacağını bilmiyorsa o zaman çok daha dikkatli olmalıdır. Çünkü bu durum onu güvenilmez medyum Omayra gibi kişilerin tuzaklarına düşürebilir.

2 comments

  1. Elvan dedi ki:

    Medyum Omayra denilen sahtekar kadına inanmayın. Sahtekar medyum Omayra aşk büyüsü yapacaktı benim 4 bin tl paramı aldı. Sahtekar medyum Omayra 21 günde sonuç vereceğini söyledi sonuç olmadı 3 ay geçti arıyorum telefonlarıma çıkmıyor. Sahtekar medyum omayra dan uzak durun bir çok kişi sahtekar olduğunu yazmış allah belasını versin.

    1. hulya dedi ki:

      serefsiz adi karaktersiz sahtekar omayra evlatlarinin parcalanmis halerine feryad edersin insallah orosbu haram zikkim olsun evlatlari kan kusun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir