Dolandırıcı Medyum Samedow

Dolandırıcı medyum Samedow denilen adi şerefsiz adama dan uzak durun. Sahtekar medyum Samedow hocanın reklamını gördüm evlilik büyüsü yapması için yardım istedim. Dolandırıcı medyum Samedow çalışma için 2500 para istedi yolladık parayı parayı aldı bir kaç gün oyaladıktan sonra kendisine bir daha ulaşamadım.

Medyum Samedow hocaya sakın inanmayın parayı aldıktan bir kaç gün sonra ortadan kayboldu. Bu sahtekar medyum Samedow hakkında bir çok yerde yorumlar var herkes şikayetçi Allah belasını versin. Sahtekar medyum Samedow hoca hakkında şikayetler de bulundum inşallah artık kimseyi kandıramaz şerefsiz.

3 comments

 1. Leyla güner dedi ki:

  Dolandırıcı medyum Samedow hocadan uzak durun bu şerefsiz namusuz beni ve 2 arkadaşımı dolandırdı. Biz sahtekar medyum Samedow hocayı reklamda bulduk. Sevgi bağlama ile alakalı büyüler istedik 3 kişiden toplamda 9.000 para aldı. Sahtekar medyum Samedow hoca parayı aldıktan sonra telefonlara bir daha çıkmadı. Sahtekar medyum Samedow hocaya sakın inanmayın hakkında hukuki süreç başlattık en yakın zamanda yüzleşe bileceyiz sahtekar meydum Samedow hocayı köpek gibi süründürecem.

 2. emre dedi ki:

  sahtekar medyum samedow hoca tarafından bende dolandırdım. Bu sahtekar şerefsiz kanseri tedavi edeceğini söyledi bende inandım benden 5.000 aldı 2 gün sonra beni engelledi. Sahtekar medyum Samedow hoca kanser hastalarının parasına göz dikdiyse başkalarını neler yapar. Allaha Havale ediyorum şerefsizi.

  1. Halil dedi ki:

   Arkadaşlar medyum samedow benide dolandırdı bu sahtekar pisliğe sakın itibar etmeyin kendisi parayı alıp oyalar işlem sonuç vermeyince bahaneler uydurup kendini haklı çıkartmaya çalışır. Sahtekar medyum samedow senin ne kadar pislik olduğunu her yere yazacam benden aldığın o parayı da istemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir