Dolandırıcı Medyum Sattor

Medyumların sahip olmaları gereken özellikleri bilmeden bu konuda yardım almak isteyen kişiler  dolandırıcı medyum Sattor gibi sahtekârlar için birer av konumuna düşebilirler. Çünkü bu kişiler kendilerine gelen insanların bilgisiz olduklarını anladıkları zaman onlara hem maddi hem de manevi anlamda çok ciddi sıkıntılar çektirebilirler. Bugüne kadar birçok kez yaşanan bu olay maalesef halen yaşanmaktadır.

Çünkü insanlar halen medyumlar hakkında araştırma yapmak yerine kulaktan dolma bilgiler ile veya birilerinin önerileri ile hareket etmektedirler. Bu da sahte medyumların işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu duruma düşmek istemeyen kişilerin en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında dolandırıcı medyum Sattor gibi güvenilmez ve aynı zamanda sahte işlemler yapan kişilerden uzak durmak gelir.

One comment

  1. Umutlarımı çaldı bu sahtekar medyum sattor dedi ki:

    Detaylı araştırmalar yapmadan bu sahtekar ile işlemler başlattım üstüne yakın arkadaşlarıma ve aileme de tavsiye ettim tam 4 kişi işlem başlattık güvendik bu kendine medyum sattor diyen dolandırıcıya bu adi yüzünden arkadaşlarımın ve teyzemin bana olan güveni gitti benim yüzümden paralarından ve güvenlerinden oldular bu sahtekar medyuma sattora inanmayın güvenip de paranızı yollamayın veya kimselere tavsiye etmeyin inanmayın bu dolandırıcıya parayı alana kadar çok iyi ama parasını aldıktan sonra bize düşman kesildi benim başım yandı sizin yanmasın araştırmalarınızı iyi yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.