Dolandırıcı Medyum Seymen

Sahte medyumlar konusunda her zaman dikkatli olmak ve mutlaka bu konuda bilgili kişilerin önerileri ile hareket etmek gerekir. Çünkü rastgele yapılacak seçimler insanların hayatlarının bir anda allak bullak olmasına neden olabilir ve bu durum geri dönüşü olmayan sonuçları ortaya çıkarabilir.

Araştırmaların da dolandırıcı  medyum Seymen ismi ile karşılaşan kişiler çok daha dikkatli olmalıdır çünkü kendisi tam bir sahtekârdır. İnsanları kandırma konusunda çok başarılı olan bu kişi kendisini gerçek medyumlara benzetip bu konu hakkında yeteri kadar bilgileri olmayan kişileri kolayca kandırabilir. Bugüne kadar birçok kişi ona kandıkları için beklemedikleri sorunlar ile karşı karşıya kaldılar.

Daha önce medyumlar ile çalışmayan kişileri kolayca kendine inandırıp onları bir anda beklemedikleri sıkıntılar ile karşı karşıya bırakan bu kişi birçok kişinin canını yaktı. Özellikle medyum yorum sitelerin de yer alan medyum Seymen şikâyetlerini okuyan kişiler ondan uzak durmaları gerektiğini hemen anlayabilirler.

Hangi amaçlar olursa olsun bir medyumdan yardım almak isteyen kişilerin en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında seçecekleri medyumların geçmişini dikkatli bir şekilde incelemek gelir. Bu konuda ne kadar dikkatli olunursa o kadar güvenli adımlar atılabilir. Sahte medyum Seymen gibi kişiler kendilerini sürekli överek insanların ilgilerini çekmek isterler. Ancak yapılacak kısa bir araştırma ile aslında bu kişinin bu meslek ile hiçbir alakasının olmadığı hemen anlaşılabilir.

One comment

  1. Fatma dedi ki:

    Dolandırıcı medyum Seymen tarafından bende dolandırıldım. Dolandırıcı medyum Seymen hoca ailemi evliliğe ikna edecekti bunun için beden 3.000 ödeme aldı. Ailem 7 günde evliliğe ikna olacaktı güya şuan tam 6 ay oldu hala sonuç yok dün aradım paramın iadesini istedim sahtekar medyum Seymen hoca beni engelledi kendisine ulaşamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir