Dolandırıcı Medyum Siyamend Hoca

Dolandırıcı medyum  Siyamend hoca  ile çalışarak tüm işlemlerden kesin sonuçlar alacaklarını düşünen kişiler kesinlikle dikkatli olmalı ve ondan uzak durmaları gerektiğini bilmelidirler. Çünkü bu kişi insanları kandırmak için elinden geleni yapar ve birçok kişi bunu bilir. Hatta medyum yorum sitelerin de yer alan birçok yorum da bu kişinin ismi önerilmeyen kişiler arasında geçer.

Kendisi tam bir dolandırıcıdır ve insanları kandırmak için türlü oyunlar hazırlar. Sahte medyumlardan korunabilmek için ellerinden geleni yapan ancak bunu nasıl yapabileceğini bilmeyen insanlar için her zaman sahtekar medyum Siyamend hoca gibi bir risk vardır. Çünkü bu kişiler insanların medyumlar hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmamalarını kullanarak kendilerine çok ciddi sıkıntılar yaşatabilirler.

Medyum Siyamend  dolandırıcı bir medyum mu, hangi işlemleri yapabilir veya ne kadar zamandan bu yana bu mesleği yapıyor gibi soruların yanıtlarını bulmadan kendisi ile çalışmaya karar vermek herkes için ciddi sorunlara neden olabilir. Çünkü kendisi insanları kandırma konusunda gerçek bir ustadır ve bugüne kadar birçok kişiye ciddi sıkıntılar yaşatmıştır.

Bunu anlamak isteyen kişiler medyum yorum sitelerin de yapacakları araştırmalardan sonra bunu çok daha iyi anlayabilirler. Hem kendilerini hem de çevrelerinde ki kişileri koruma altına alıp sadece gerçek medyumlar ile çalışmak isteyen kişiler mutlaka medyum Siyamend hocadan uzak durmak konusunda gerekli tüm adımları atmalıdırlar.

6 comments

 1. Aslı dedi ki:

  Dolandırıcı medyum Siyamend hocaya sakın güvenmeyin hem paramı hem umutlarımı çaldı. Sahtekar medyum medyum Siyamend hocayı internette buldum giden eşimi bana geri getirmesi için büyü yapmasını istedim. Sahtekar medyum medyum Siyamend hoca para aldı benden 3.000 daha sonra bir kaç gün oyaladıktan sonra bir anda beni engelledi. Başka numaradan aradım küfür etti diğer telefonumu da engelledi. Dolandırıcı medyum Siyamend hocaya güvenmeyin.

 2. Rukiye dedi ki:

  Yanlız değilsin kardeş o kadar araştırıp günlerce yorum okuyup bende siyamend yalancısına dolandırıldım 2500 tl burnundan gelsin inaşşallah şerefsiz herif ikinciye para istemesinden anlamam lazımdı

 3. Dolandırıcı siyamend dedi ki:

  Allah senin belanı versin medyum siyamend eşim benden boşanmak istiyor durumum acil dedim bir tane kızım var dedim ama şerefsiz herif beni kandırdı önce 1200 tl para aldı bağlamak için sonra aradı kurban kesmemiz lazım 1400 tl daha istedi onu da gönderdim heryere yazıyorum daha fazla insanı kandırmasın yazık diye ama bu sayfadan başka bir yer yayınlanmıyor Allah razı olsun yayınladığınız için nolur internet yazan yorumlara inanmayın hepsi yalan hepsi kendi kurduları siteler DOLANDIRICI MEDYUM SİYAMEND

 4. DOLANDIRICI MEDYUM SİYAMEND dedi ki:

  Dolandırıcı medyum siyamend internette ki sahte yorumlarla insanları kandırıyor beni dolandırdı sizi de kandırmasın numarası 0531 334 16 93 bu siteden başka bir yerde yayınlanmıyor yorumlar

 5. Ali dedi ki:

  Beni de dolandırdı şerefsiz allah belasını versin

 6. Süleyman dedi ki:

  Bu şerefsizler e güvenmeyin o siyamend puştu dolandırıcı dir hepsi polise şikayet edin böylelerini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.