İranlı Medyum Donya Hoca Sahtekardır

Bir çok kişi İranlı medyum Donya hoca hakkında araştırmalar yapmadan kendisinden büyü yapması için yardım ister. İranlı medyum Donya hoca sahtekardır yaptığı sahte medyum sayfaları ve yorumlarla bir çok kişinin bu şekilde güvenini kazanıp kolayca dolandırmaktadır.  İranlı medyum Donya hoca hakkında bir çok yere sahtekar dolandırıcı olduğu yazılmaktadır. Bir çok yorum sayfası tarafsız olmadığı için İranlı medyum Donya hoca hakkında gelen yorumları yayınlamamaktadır.

İranlı Medyum Donya Hocaya Güvenmeyin

Bu nedenle sahtekar medyum Donya hoca hakkında araştırmalar iyi yapılmalıdır. Sahtekar medyum Donya hakkında yapılan yorumlarda her kes sahtekar dolandırıcı olduğunu yazmış. Bu nedenle medyumsikayetler.com tarafsız bir web sitesi olduğu için hakkında yazı yazmaya karar verdim. Sahtekar medyum Donya hoca tarafından dolandırılanlar bu sayfada hakkında görüş ve önerilerini yazabilirler. Sahtekar Medyum Donya hocadan kesinlikle uzak durulması gerekir.

4 comments

 1. Sahtekar İranlı medyum Donya dedi ki:

  Elinde sonunca İranlı medyum Donya hakkında bir paylaşım oldu. İranlı medyum Donya allah senin belanı versin şerefsiz benden aldığın paraları senin burnundan fitil fitil getirecem bu İranlı medyum Donya tam bir dolandırıcıdır. paramı aldı bir daha telefonlarıma çıkmadı her yerden enegelledi.

 2. aslı dedi ki:

  İranlı medyum Donya dolandırıcıdır bu kişi büyü yapmıyor 1200 lira para aldı benden parayı aldıktan sonra ilgilenmiyor arıyorum işlemim ne oldu beni tersliyor. Burada sahtekar olduğu yazılmış beni de dolandırdığını yazmak istedim.

 3. Dolandırıcı İranlı medyum Donya hoca dedi ki:

  Allah bunun belasını versin İranlı medyum Donya şerefsizi geri getirme büyüsü yapacaktı ilk başta 500 tl aldı 2 gün sonra malzeme lazım dedi 1400 tl daha istedi yolladım şerefsiz parayı aldı bir daha ulaşamadım telefona başkası çıkıyor korona oldu diyor 1 hafta geçiyor hoca öldü diyor başka telefondan aradım ölü dirildi resmen telefona bakan İranlı medyum Donya hocam sen ölmüştün ne oldu da dirildin dedim telefonu kapatıp her yerden engelledi beni ben dolandırıcı gördüm bunun gibisini görmedim.

 4. İmanlı medyum donya engelledi dedi ki:

  İmanlı medyum donay Allah senin belanı versin hani hakkında olumsuz bir yorum yoktu bunlar nedir beni de 2 ay dir oyluyor sen sahtekar misin diye sorduğum da araştır beni hakkımda olumsuz yorum görürsen demek ki sahtekarın paranı geri iade edecem dedi bu siteyi yolladım sen sahtekar misin insanlar öyle yazmış dedim beni engelledi. İmanlı medyum donya hocaya güvenmeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.