Medyum Arman Sahtekar

Medyum Araman Sahtekar  birçok önemli medyumluk işlemini yapabildiğini iddia eden biridir. Ancak onu yakından tanıyan veya yaptığı işlemlere tanık olan insanlar kısa zaman içinde aslında onun tam bir sahtekâr olduğunu anlayabilirler. Tek amacı insanları kandırmak ve kendilerine zarar vermek olan bu kişi hakkında birçok farklı alanda doğru bilgiler bulabilirsiniz. Bu bilgilerin her birini dikkatli incelemeli ve medyum Arman’nın tuzaklarından nasıl korunacağınızı bilmelisiniz.

Medyum Arman İnsanları Kandırmak İçin Hangi Yolları Kullanır?

Medyum Arman’nın insanları kandırmak için kullandığı yollar genellikle diğer sahte medyumların da kullandıkları yollardır. Özellikle kendisi hakkında olumlu yorumlar yaptırması, kendisine gerçek bir medyum süsü vermesi ve farklı medyumluk sitelerin de sürekli olarak kendisi hakkında medyum ilanları vermesi deneyimsiz kişilerin ona güvenmelerine neden olur. Eğer insanlar bu konu hakkında gerekli dikkati gösteriyorlarsa o zaman mutlaka ondan uzak durmaları gerektiğini bilecek ve daha doğru seçimler yapacaklardır. Bu alanda yardım almak isteyen herkes medyum Arman’nın sahte ve tehlikeli biri olduğunu mutlaka bilmelidirler.

One comment

  1. Medyum arman dolandırıcıdır tuzağına düşmeyin dedi ki:

    At nalı işlemi için arman hocadan yardım aldım kendisi ile başta çok iyi anlaştık sürekli telime de çıkıyordu ama ödemeyi yaptıktan hemen 4 gün sonrasında benle de irtibatını kesiti bu sahtekarın tuzagına düşmeyin arkadaşlar iyicene araştırın ben bu sahtekar yüzünden sevgilim ile aram düzelecekken daha kötü yaptı başka hocalara bakım yaptırdığımda hiç bir işelemimin olmadıgını söylediler bunu kendisine yazdım o kadar ama her yerden engellemiş medyum arman sahtekar olduguna eminim sakın düşmeyin tuzagına.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir