Medyum Baturay Sahtekar

Medyum Baturay Sahtekar  bunun hakkında yeteri kadar bilginiz yoksa ve onunda hakkında bir şey bilmiyorsanız o zaman kesinlikle ondan uzak durmalısınız. Sizi kısa zaman içinde kendisine inandırıp bir anca ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Daha önce de birçok kişiyi bu şekilde kandırdığı için sizi de kandırması zor olmayacaktır. Her ne kadar insanların beklentilerini karşılayan gerçek bir medyum olarak tanıtılsa da aslında bu tanıtımların tamamı sahtedir. Yani insanların ilgisini çekmek için sahte ilanlar verip dikkat çekmek ister.

Medyum Baturay ismi sizin için kesinlikle doğru bir seçim değildir. Çünkü onun amacı sadece sizi kandırmak ve kendisine menfaat sağlamaktır. Özellikle karşısında ki kişilerin medyumlar hakkında yeteri kadar bilgi ve birikime sahip olmadıklarını anladığı anda bunu kendi çıkarları için kullanan bu medyum kısa zaman içinde onlara daha önce yaşamadıkları kadar ciddi sorunlar yaşatır. Siz de medyum Baturay tarafından mağdur edilen kişilerden biri olmak istemiyorsanız o zaman çok dikkatli olmalısınız.

Medyum Baturay sahtekar olduğu ve bir çok kişiyi dolandırarak aldığı paralarla keyif sürmektedir. Bu sahtekar hakkında bir çok yorum sayfasında şikayetler bulunmaktadır. Bunun gibi medyumlardan korunmak için araştırmaları daha detaylı yapabilirsiniz. Medyum Baturay hoca şikayetleri, medyum Baturay yorumları, medyum Baturay sahtekar mı diyerek araştırmalar yapabilirsiniz. Medyum Baturay Sahtekar kendisinden uzak durmanız doğru bir karar olacaktır.

One comment

  1. sahtekar baturay hoca dedi ki:

    Medyum Baturay hocaya sakın inanamayın derim beni ve kardeşimi kandırdı rızık kısmet açacaktı ben ve kardeşimden 3000 tl aldı 3 ay oldu ortada bir şey yok arıyoruz yok cami de hoca yok vahız veriyor yok türbeye ziyarete gitti gibi yalanlar bitmiyor en sonunda bize hakaret küfür ederek engelledi bu sahtekarın sözü de yalan kendisi de büyük yalan güvenmeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.