Medyum Beşir Hoca Sahtekar

Medyum Beşir hoca sahtekar bir medyumdur ve ne olursa olsun ondan uzak durmaya çalışmalısınız. Çünkü siz de en ufak bir dikkatsizliğin bedelini çok ciddi şekilde ödeyebilirsiniz. Sizden önce birçok kişi bu hatayı yaptıkları için hem maddi hem de manevi anlamda çok ciddi sorunlar yaşamak zorunda kalmışlardır. Bir medyumun beklentileri karşılaması ve aynı zamanda güvenilir kişiler arasında yer alabilmesi ancak yapacağı doğru işlemler ile mümkün olabilir.

Medyum Beşir hocayı anlatan ve onun hakkında bilgiler veren tüm yorumları dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekebilir. Bu yorumlar da insanların verdikleri olumsuz bilgiler onun ne kadar güvenilmez ve aynı zamanda uzak durulması gereken bir medyum olduğunu anlamanız için yeterli olacaktır. Özellikle sahte medyum Beşir hoca kimdir, insanları nasıl kandırır ve onun hakkında okuduğum yorumlar benim için yeterli mi gibi soruların yanıtlarına çok dikkat etmelisiniz. Bu konuda atacağınız doğru adımlar kendinizi ve çevrenizde ki kişileri koruma altına alabilmeniz için yeterli olabilir.

One comment

  1. dolandırıcı medyum Beşir hoca dedi ki:

    Ah Beşir hoca bak işte hakkıdna tarafsız yorum yapılacak bir sayfa buldum sana söyledim senin ne mal olduğunu her kes bilecek. Medyum Beşir hocadan eşimle alakalı yardım istedim bu sahtekar bana ilk başta 24 günde sonuç alırsın dedi başlangıçta benden 600 tl aldı sürekli engeller var diyerek benden 20 gün boyunca parça parça 12.900 tl para aldı sonuç ne oldu biliyormusunuz adi herif beni dolandırdı paramı aldı en son engelledi. Sahtekar medyum Beşir hocanın yalanlarına sakın kanmayın paradan başka birsey bilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.