Medyum Burak Hoca Sahtekardır

İnsanlara güven veren bir medyum arayan ancak bu konuda bilgileri olmayan kişiler için medyum Burak hoca gibi güvenilmez kişilerin tuzaklarına düşmek tahmin ettiklerinden çok daha kolay olabilir. Çok eski zamanlardan bu yana insanlara ciddi sıkıntılar çektirmiş olan bu kişiler maalesef günümüzde de birçok kişinin hayatını allak bullak etmektedirler. Özellikle gerçek ve güvenilir bir medyuma ulaşmak için neler yapmaları gerektiğini bilen kişiler kesinlikle medyum Burak isminden uzak durmaları gerektiğini de bilirler. Bu kişi sahte medyumlar hakkında araştırma yapan kişilerin karşılarına en çok çıkan isimlerden biridir. Medyum Burak hoca sahtekardır kesinlikle kendisinde uzak durulması gerekir.

Onu tanıyan kişiler sürekli olarak insanları medyum Burak hocadan uzak durmaları konusunda uyarırlar ve aynı zamanda onun insanları nasıl kandırdığı hakkında bilgiler verebilirler. Bu bilgilere ulaşmanın en kısa yolu medyum yorum sitelerin de zaman geçirmektir. Yapılacak araştırmalar da bu konuya dikkat edilirse o zaman medyum Burak hoca sizin içinde bir sorun olmayacaktır. Çünkü onu tanıdıkça ondan uzaklaşacak ve aynı zamanda çevrenizde ki kişileri de kesinlikle medyum Burak ile çalışmamaları konusunda uyaracaksınız.

One comment

  1. betül dedi ki:

    Medyum burak hoca beni kandırdı aşk bağlama yapacağını söyledi il başta benden 3.000 tl istedi öğrenci olduğumu o kadar bütçem olmadığını söyledim. Sahtekar pislik bana güzellik yaptı güya sen öğrencisin yarısını öde ömürlük sonuç verim benden olsun diyerek 1.500 tl paramı aldı beni her yerden engelledi yurt da 44 arkadaşımın telefonundan aradım hepsini engelledi. Başka numaradan yazdım yardım almak amaçlı para almak için elinden geleni yaptı arayıp konuşabilirmiyiz paran hazır konuşalım öyle yolluyayım başlayın dedim benim aramama gerek kalmadan kendisi aradı sesimi tanıdı telefonu kapattı engellemeden önce de yeter artık senin yüzünde beni gerçekten arayan insanların telefonuna bakmıyorum dedi gülücük atıp engelledi. MEDYUM BURAK HOCADAN UZAK DURUN SAHTEKAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.