Medyum Elohim Sahtekar

Medyum Elohim sahtekar bu sahte hoca mağdurları ile yapacağınız görüşmelerden sonra aslında onun ne kadar tehlikeli ve uzak durulması gereken biri olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Kendisine güvenen insanları kısa zaman içinde kandırması ve kendisine inandırması çok kolay olur. Çünkü kendisini her zaman gerçek ve güvenilen bir medyum olarak tanıtır. Eğer insanlar medyumlar hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değillerse o zaman ona hemen güvenerek çok ciddi bir hata yapmış olurlar. Bu sebeple sizin ne olursa olsun sahtekar medyum Elohim isminden kesin olarak uzak durmanız gerekir.

Medyum Elohim Kaç Kişiyi Dolandırdı?

Medyum Elohim’ın dolandırdığı insanların sayıları çok fazla olduğu için onun hakkında dikkatli araştırmalar yaparak kıska zaman içinde bu sayıyı öğrenebilirsiniz. Özellikle medyum yorum sitelerin de onun tarafından dolandırılan insanların yaptıkları yorumlar bu konuda en doğru bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Sahte medyumlar sebebi ile her geçen gün çok daha fazla kişinin mağdur olması sizin de dikkatli olmanızı sağlamalıdır. Eğer gereksiz yere risk alır ve karşınıza çıkan ilk medyuma güvenirseniz o zaman sahtekar medyum Elohim’ın tuzaklarına düşebilirsiniz.

2 comments

  1. Esra dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar bende sizler gibi güvenilir hoca arıyordum medyum elohim hoca ile iletişim kurdum erkek arkadaşımın geri dönmesi için papaz büyüsü yapacam dedi 7 günde sonuç alırsın dedi 2500 tl ödeme yaptım parayı aldıktan hemen sonra engelledi beni sakin bu şerefsiz hocaya inanmayın herkesi bu şekilde dolandırıyor her gördüğüm yorum sitesine onun sahtekar oldugunu yazıyorum

  2. Melih Şen dedi ki:

    Medyum elohim sen nasıl bir sahtekar namusuz bir hocasın benden aldığın para seni zengin etmez ama oteki tarafta iki elim yakanda sahtekar medyum elohim hocaya 14.300 para yolladım eşimle aramı düzeltmesi için sahtekar hasiyetsiz paramı aldı 23 gün oyaladı şuanda yok ulaşamıyorum beni her yerden engelledi. sahtekar medyum elohim hocaya kanmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir