Medyum Erdinç Batuk Dolandırıcı

Medyum Erdinç Batuk Dolandırıcı

Medyum Erdinç Batuk dolandırıcı ve sahtekarın ta kendisi. Bu sahtekarı internet üzerinde bir yorum sitesinde buldum hakkında güzel yorumlar okudum 3 hoca daha vardı onunla beraber. Eşimle barışmak için medyum Erdinç Batuk hocadan yardım istedim sahtekar adam para istedi yolladım eşinile aranı 8 günde yaparım dedi. Dolandırıcı medyum Erdinç Batuk eşimde musallat olduğunu ve bunun işin tekrar para istedi. İnandım kendisine benden istediği parayı yolladım.

Medyum Erdinç Batuk Dolandırıcı son paramı aldı kendisine ulaşamadım. Bu sahtekar adına yapılan o güzel yorumlar yalan dolan kendisi yazıyor. Sahtekar medyum Erdinç Batuk hakkında güzel yorumlar yazılan sayfalardaki bütün medyumlar sahtekardır çete bunlar bizim gibi garibanların parasını alır engeller. Medyum Erdinç Batuk Dolandırıcı yeter artık para yolamayın bu sahtekarlara.

One comment

  1. sahtekar medyum erdinç batuk dedi ki:

    medyum erdinç batuk hocaya 4000 tl kaptırdım sürekli oyaladı beni kendisi medyum hoca değil sahtekardır numaramı engelledi başka numaradan aradım sesimi duydu telefonu da engelledi dolandırıcı medyum erdinç batuk hocadan uzak durun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir