Medyum Sabetay Sahtekar

Medyum Sabetay sahtekarının ne kadar tehlikeli ve ne kadar güvenilmez olduğunu bilen birçok kişi medyum arayan insanların uyarmak için farklı medyum yorum sitelerin de yorumlar yaparlar. Siz de araştırmalarınız da bu yorumları dikkatli bir şekilde inceleme olanağı bulabilirseniz mutlaka ondan uzak durmanın en doğru karar olduğunu görebilirsiniz. Daha önce de birçok kişinin içinden çıkılmaz sorunlar yaşamalarına neden olan bu kişi halen insanları kandırmaya devam etmektedir. Sahtekâr medyum Sabetay sürekli isim ve adres değiştirdiği için doğal olarak insanları kandırması da daha kolay olmaktadır.

Medyum Sabetay Bugüne Kadar Kaç Kişiyi Kandırdı?

Medyum Sabetay hoca dolandırıcı bir medyumdur ve bunu onu tanıyan herkes çok iyi bilmektedir. Bu sebeple medyum arayan kişilere kesinlikle ondan uzak durmaları önerilir. Ancak bu medyumun daha önce kaç kişiyi kandırdığı ve kaç kişiye zarar verdiği bilinmez. Ancak medyum yorum sitelerin de yapılacak kısa bir araştırma ile bu sayının çok fazla olduğu hemen görülebilir. Çünkü onun kandırdığı insanlar bu siteler de yaptıkları yorumlar ile başka kişilerin de medyum Sabetay sahtekar tuzaklarına düşmelerini engellemek isterler.

3 comments

  1. Senel dedi ki:

    Medyum sabetay denilen serfsiz benden eşinin geri getirmek için 1000 euro aldı eşini 9 günde getiririm dedi ödemesini yaptım 3 gün geçtikten sonra tekrar benden 1500 euro istedi kurban kesilecek dedi inandım yolladim gönderdikten sonra bir daha kendisine ulaşamadım numarasını ve ismini değiştirdi aynı siteden başka numara ve isimle çıkmaya başladı aradım sesimi tanıyınca hemen engelledi beni şerefsiz ben almanyada yaşıyorum artık kimse güvenim kalmadı sakin bu şerefsiz inanmayin

  2. sevcan dedi ki:

    Allah belanı versin medyum sabetay benden aldığın paralar haram olsun çocuklarından çıksın annenden babandan çıksın inşallah geberip gidersin hakkım helal değildir sana sahtekar medyum sebatay dolandırıcı arkadaşlar sakın buna işlem yaptırmayın hem işimi yapamadı hem de tahdit ediyor beni

  3. Fatma toprak dedi ki:

    Bu sahtekar medyum sabetay tarafından bende zarara uğradım şerefsiz paramı aldı 22.000 kredi çektim nu gün sevgilin gelecek yarın gelecek diye 2 ay salladı beni şuan ne mi oldu sonuç yok iletişim yok ulaşamıyorum. Sahtekar medyum sabetay bir çok yere yazdım sahtekar olduğunu yayınlanmadı ama bak burası tarafsız bir yorum sayfası şimdi her kes senin nasıl bir dolandırıcı olduğunu anlayacak hakkında suç duyurusunda bulunacayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir