Medyum Selahattin Akay Sahtekar

Medyum Selahattin Akay sahtekar medyumların en tehlikeli olanlarından biridir ve bu sebeple insanlar ne olursa olsun ondan uzak durmak için ellerinden geleni yapmalıdırlar. Bu alanda yapılan yanlış veya acele seçimlerin ne kadar ciddi sorunlara neden olduğunu anlamak isteyen kişiler mutlaka geçmişte sahte medyumların sebep oldukları olayları incelemelidirler. Bu sayede hem kendilerini hem de sevdikleri kişileri koruma altına alabilirler. Medyum Selahattin Akay sahtekar tehlikeli bir medyumdur ve bu meslek ile hiçbir alakası yoktur gibi ilanlar da araştırma yapan kişilere yardımcı olabilir.

Medyum Selahattin Akay İnsanları Nasıl Kandırır?

Medyum Selahattin Akay insanları kandırmak için birçok farklı yol kullanır ve aynı zamanda medyumlar hakkında yeteri kadar bilgileri olmayan kişileri kolay bir şekilde kandırır. Kendisini her zaman gerçek bir medyum olarak tanıtması, kendisi hakkında sürekli olarak olumlu yorumlar yaptırması ve aynı zamanda farklı internet sitelerine kendisi hakkında ilanlar vermesi sebebi ile dikkatli olmayan kişiler ona kolay bir şekilde inanırlar. Bu sebeple sahte medyum Selahattin Akay dan korunabilmek için siz de çok dikkatli olmalısınız.

2 comments

  1. medyum selahattin akay sahtekardır dedi ki:

    Ben 14 senelik evliyim eşimle agır problemler yaşadım 3 aydır ayrıyız bu konu yüzünden bir çok hocalara baş vurdum bunların başında olan ilk medyum selahattin akay adlı sahtekara başvurdum beni çok güzel şekilde dolandırdı 2 defa paramı aldı arkadaşlar birincide 1600 Gönderdim 2. de ise 6000 Tl gönderdim güvenerek ama o hiç birşey yapmadı dolandırdı beni sakın inanmayın bu sahtekara onun yüzünden tüm herkese olan güvenim gitti o kadar çok inanmıştım ki şuan hiç kimseye inanmıyorum allah belasını versin ne diyeyim medyum selahattin akay sahtekardır sizler kanmayında bunun yalanlarına ben agzım yandı bari sizler dikkat edin beyler hanımlar.

  2. Emel dedi ki:

    Benide Kandırdı keşke daha önce buraya baksaydım.. allah belasını versin burnundan gelsin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir