Medyum Sercan Altun Sahtekardır

Medyum Sercan Altun sahtekarıdır, bu adamın yalanlarına sakın kanmayın. Kız arkadaşımdan ayrıldım tekrar birleşmek için medyumlardan yardım almaya karar verdim. Medyum arayışlarına girdim ve sahtekar medyum Sercan Altun hakkında yorumlar okudum yapılan yorumlara kandım. Sahtekar medyum Sercan Altun hocayı arayarak yardım istedim.

Sahtekar medyum Sercan Altun konuyla alakalı çalışmalar yapacağını söyledi. Öncelikle Aşk vefki ardından bağlama vefki yapacaktı. Bu sahtekar parayı aldıktan sonra vefk tutmuyor büyü yapacağım diyerek benden yüksek miktarda para aldı. Sahtekar medyum Sercan Altun parayı aldıktan sonra beni her yerden engelledi kendisine bir daha ulaşamadım. Medyum Sercan Altun sahtekardır sakın güvenmeyin.

One comment

  1. medyum sercan altun hocaya hakkımı helal etmiyorum dedi ki:

    O kadar iyi yorumlar yapılmıştı hakkında inandım güvendim bütün güvenim boşa çıktı bir kez daha hayal kırıklığına uğradım. Sahtekar medyum sercan altun tarafından dolandırıldım yeminler etti çocuklarının üzerine yemin eti aileyi evliliğe ikana edecekti yemini parayı alana kadardı parayı aldıktan sonra ulaşamadım kul hakkında girdi hakkımı helal etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir