Medyum Yavuz Tatlı Sahtekar

Bir çok kişi gibi benden medyumlardan yardım almak istedim ama Ne yazık ki medyum Yavuz Tatlı sahtekarının ağına düşerek bende dolandırıldım. Çok iyi giden ilişkimiz bir anda bitmesi beni şüphelendirdi üzerimizde büyü olduğunu düşündüm. Bu yüzden medyumlardan yardım almak istedim. Medyum Yavuz Tatlı adına yorumlar okudum kendisine güvendim bana da yardımcı olacağını düşünerek aradım.

Medyum Yavuz Tatlı hocanın sahtekar olduğunu anlamadım. Üzerimizde büyü olduğunu söyledi bozmak için çalışma yaptı. Ardan 7 gün geçti beni aradı büyünün bozulduğunu yalnız sevgilimin gelgitleri olduğunu bunun içinde aşk bağlama büyüleri yapacağını söyledi benden yüksek bir mevla istedi. Sahtekar medyum Yavuz Tatlı Parayı aldı telefonlarıma bir daha çıkmadı. Bir çok medyuma baktırdım hepsi de benim için yapılan bir çalışmanın olmadığını söyledi. Medyum Yavuz Tatlı sahtekar sakın kanmayın.

One comment

  1. medyum yavuz tatlı 25 gr altınımı çarptı dedi ki:

    Neden medyum yavuz tatlı denilen sahtekara attığım yorumlar yayınlanmıyor. Admin bu yorumu yayınla medyum yavuz tatli sahtekarı 25 gr altınımı aldı papaz büyüsü yapacaktı beni dolandıran bu şerefsize neden başka medyum sayfaları göz yumuyor bir çok yere yazdım artık yeter yayınlayın yorumumu artık başkaları medyum yavuz tatlı tarafından dolandırılmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir