Sahtekar Medyum Agah Hoca

Bir çok kişi Sahtekar medyum Agah hoca hakkında olumlu yorumlar yazmıştı. Bende yazılan yorumlara inanıp güvenerek sahtekar medyum Agah hocayı aradım. Bu sahtekar bana güven verdi giden sevgilimi çok kısa sürede bana geri getirip bağlayacağını söyledi. Bende sahtekar medyum Agah hocaya güvendim hakkında araştırmalar yaptım olumsuz bir yorum görmedim kendisine güvenim artıktan sonra tekrar iletişime geçtim.

Sahtekar medyum Agah hoca tekrardan bakımlar yaptı bana aynı şekilde söz vererek yardımcı olacağını söyledi. Bu çalışma için benden para istedi bende yolladım parayı aldıktan iki sonra büyü yetersiz kalıyor kurban kesmem gerekiyor diyerek benden tekrara para istedi yolladım. Birkaç gün çalıştıktan sonra senin işin olmaz senin çalışmanı bayan bir medyumun yapması gerekiyor diyerek beni medyum Nefise diye bir hocaya yönlendirdi.

Medyum Nefise denilen kişi aynı sahtekar medyum Agah gibi çok iddialı konuşarak bana 4 günde sonuç vereceğini bunun içinde çok para istedi borç aldım arkadaşlarımdan bir kısmını da kredi çekerek denkleştirdim. Medyum Nefise hocaya yolladım bu kişi de 4 gün oyaladıktan sonra telefonuma bir daha çıkmadı. Bir çok kez aradım mesaj attım sayfalarına yorum attım ama muhatap bulamadım.

Medyum Agah, medyum nefise hakkında araştırmalar yaptım ve bunların karı koca olduğunu Türkiye de bir numaralı dolandırıcı olduklarını öğrendim. Bunların diğer sahtekar kullandıkları isimler de medyum Deste, medyum Lebibe, medyum Tacettin bunlar gibi bir çok isimle insanları dolandırıyorlarmış. Sahtekar medyum Agah hocadan uzak durun kendisi dolandırıcıdır.

2 comments

  1. medyum agah hoca sahtekar dedi ki:

    Medyum Agah hoca sahtekardır sakın kendisine inanıp boşuna işlem yaptırmayın. medyum agah hoca, medyum deste hoca, medyum nefise hoca, medyum lebibe hoca, medyum taci hoca, bunlar aynı kişiler sahtekar karı kocalar. Bu sahtekara para kaptıranlar savcılığa verin bunları

  2. dolandırıcı medyum agah hoca dedi ki:

    medyum agah hoca paramı çaldı bu serefsize çocuklarımın arasını düzeltmesi için 4.000 lira para yolladım benden parayı aldı 1 ay oldu telefonlara bakmıyor medyum agah seni allaha havale ediyorum paramı gödermezsen seni şikayet edecem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir