Sahtekar Medyum Batuhan Kaya

Sayıları her geçen gün artan sahte medyumlardan biri de Sahtekar medyum Batuhan Kaya hocadır. Kendisi insanları kandırmak için elinden geleni yapan ve gerçek bir medyum olduğunu iddia eden biridir. Hatta forum sitelerin de insanlar sürekli olarak onun ne kadar tehlikeli ve uzak durulması gereken sahte bir medyum olduğundan bahsederler. Sahtekar medyum Batuhan Kaya hakkında şikayetleri okumadan çalışıma yaptırmayın.

Medyumlar hakkında bilgileri olmayan kişileri kolay bir şekilde kandırıp onlara daha önce yaşamadıkları kadar ciddi sıkıntılar yaşatabilir. Bu sebeple eğer bir medyum arıyorsanız kesinlikle dikkatli olmalı ve en güvenilir medyum kimse onunla çalışmaya özen göstermelisiniz. Hatta imkânınız olursa sahtekar medyum Batuhan Kaya tarafından dolandırılan kişiler ile iletişime geçmeli ve kendilerine gerekli tüm soruları sormalısınız.

One comment

  1. Medyum batuhan kaya dolandırıcı bir medyumdur uzak durun dedi ki:

    Medyum batuhan kayaya sakın inanmayın sahtekardır arkadaşlar tek işi insanları dolandırmaktır dolandırıcının en alasıdır beni ve arkadaşımı dolandırdı ben ve arkadaşım sorunlarımızın çözümü için medyum batuhan kaya denilen sahtekara başvurduk ama bizi doladırdı paramızı aldıktan sonra telefonlarımızı engelledi arkadaşlar başka numaralardan aradığımızda ise bizi tehdit edip tekrar engelliyor bu dolandırıcı ya sakın inanmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.