Sahtekar Medyum Cahit Hoca

Hızlı ve kalıcı sonuçları olan medyumluk işlemleri yaptırmak için yola çıkan birçok kişi maalesef medyum Cahit gibi sahte ve tehlikeli kişilerin tuzaklarına düşerler. Bunun sebebi ise yeteri kadar araştırma yapmamak ve aynı zamanda o kişi hakkında yapılan yorumları okumamaktır. Bir medyumu yakından tanımanın en kısa yolu onu tanıyan kişilerden bilgiler almaktır. Bu durum tüm medyumlar için geçerlidir.

Çünkü kendilerini medyum olarak tanıtan birçok kişinin amacı aslında gerçek medyum olarak görünmek ve insanlara zarar vermektir. Bunu sağlamak ise kimi zaman çok kolay olurken kimi zaman ise medyumlar hakkında bilgileri olan kişiler durumu hemen fark ederler. Bu sebeple siz de medyum Cahit hocaya güvenmeyin ve ondan her zaman uzak durmanız gerektiğini bilin.

2 comments

  1. medyum cahit hoca sahtekar dedi ki:

    Medyum cahit paramı aldı bir daha telefonlarıma bakmadı. Sahtekar medyum cahit giden sevgiliyi geri döndürme duası yapacaktı. Bu sahtekar sözleri ile beni kandırdı 3000 Tl para aldı bir kaç gün çalışman oluyor dedi. Sahtekar medyum cahit hocaya güvendim 3 gün sonra aradığımda ulaşamadım şuan beni engelledi. Sahtekar medyum cahit hocaya sakın para yollamayın.

  2. serkan dedi ki:

    Medyum Cahit dolandırıcı dikkat edin bu sahtekara para aldıktan sonra işi bitiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir