Sahtekar Medyum Cahit Hoca

Hızlı ve kalıcı sonuçları olan medyumluk işlemleri yaptırmak için yola çıkan birçok kişi maalesef medyum Cahit gibi sahte ve tehlikeli kişilerin tuzaklarına düşerler. Bunun sebebi ise yeteri kadar araştırma yapmamak ve aynı zamanda o kişi hakkında yapılan yorumları okumamaktır. Bir medyumu yakından tanımanın en kısa yolu onu tanıyan kişilerden bilgiler almaktır. Bu durum tüm medyumlar için geçerlidir.

Çünkü kendilerini medyum olarak tanıtan birçok kişinin amacı aslında gerçek medyum olarak görünmek ve insanlara zarar vermektir. Bunu sağlamak ise kimi zaman çok kolay olurken kimi zaman ise medyumlar hakkında bilgileri olan kişiler durumu hemen fark ederler. Bu sebeple siz de medyum Cahit hocaya güvenmeyin ve ondan her zaman uzak durmanız gerektiğini bilin.

6 comments

 1. medyum cahit hoca sahtekar dedi ki:

  Medyum cahit paramı aldı bir daha telefonlarıma bakmadı. Sahtekar medyum cahit giden sevgiliyi geri döndürme duası yapacaktı. Bu sahtekar sözleri ile beni kandırdı 3000 Tl para aldı bir kaç gün çalışman oluyor dedi. Sahtekar medyum cahit hocaya güvendim 3 gün sonra aradığımda ulaşamadım şuan beni engelledi. Sahtekar medyum cahit hocaya sakın para yollamayın.

 2. serkan dedi ki:

  Medyum Cahit dolandırıcı dikkat edin bu sahtekara para aldıktan sonra işi bitiyor.

 3. Berna dedi ki:

  Medyum Cahit dolandırıcı inanmayın sakın bizden tam 6000 aldı hiç birşey yapmadı 14gun Sadece oyladı haram zıkkım olsun o para ona

  1. Ayfer dedi ki:

   Merhaba bende 1500 tl verdim 3. Gününde benden 3500 tl daha istedi dolandırıcıdır göndermeyin diyorsunuz öylemi ? Hiçbirşey yapmıyor dolandırıcı bu dimi ??

 4. LEYLA İSTANBUL dedi ki:

  CAHİT HOCA DENEN SAHTEKARA SAKIN KANMAYIN !! DOLANDIRICIDIR SAKIN İNANMAYIN !!! SAHTEKARDIR KENDİSİNİ SAKIN KANMAYIN !! ÖNCE 1500 TL İSTİYOR 3 GÜN SONRA SEVDİĞİN KİŞİDE BÜYÜ VAR DİYEREK 3500 TL DAHA İSTİYOR ! VE VERMEZSEN İŞLEM YÜRÜMEZ BEN ZARAR GÖRÜRÜM DİYE ÖNCE 1500 TL NİZİ HİÇ EDİYOR EĞER ŞANSIZSANIZ VE GÖNDERDİYSENİZ SONRA DA 3500 TL NİZİ SAKIN İNANMAYIN BÖYLE SAHTEKARLARA !!

 5. can dedi ki:

  arkadaşlar mrb
  cahit hocaya inanıp işlem yaptırmayın ilk başta ben sadece geri getirme işlem yapıyorum başka birşey yapmıyorum diyor senden 1500 tl ücret talep ediyor başka ücret yok sadece 1500 tl mi teyit alınıyor evet diyor eşin seviyorsa 7 günde sevmiyorsa 14 günde gelecek diyor ücreti gönder işleme başlayayım diyor ücret gönderildikten sonra 2 gün sonra arayıp büyü var deyip 2700 tl ücret talep ediyor göndermezseniz işlem yürümez diyor ben zarar görürüm diyor bu şekilde dememiştiniz ücretimi geri iade edin diyoruz geri iade etmiyor işlemde yapmıyor lütfen kanmayın benim param boşa gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir