Sahtekar Medyum Deste Hoca

Dünyanın en eski ve aynı zamanda en önemli mesleklerinden biri olan medyumluk hakkında birçok iddia da bulunan medyum Deste hoca aslında bir sahtekârdır. Kendisi insanları kandırıp onlara zarar vermekten başka bir şey düşünmediği gibi aynı zamanda bugüne kadar birçok kişiye de ciddi sıkıntılar çektirmiş biridir.

Bu sebeple ne olursa olsun ondan uzak durmak ve aynı zamanda başka kişileri de ondan uzak durmaları konusunda uyarmak gerekir. Sahte medyumlar ile çalışan kişilerin ne kadar ciddi sorunlar yaşadıklarını bilen kişiler zaten bu kurala dikkat edeceklerdir. Bu sebeple siz de dikkatli olursanız o zaman sahtekar medyum Deste hoca veya diğer sahte medyumlar sizin için bir risk oluşturmayacaklardır.

Eğer insanlar sahte medyumlar kimlerdir ve bu konuda nelere dikkat etmek gerekir gibi konular hakkında yeteri kadar araştırma yaparlarsa o zaman medyum Deste hoca ismi ile birçok alanda karşılaşacaklardır. Çünkü bu kişi gerçekten de uzak durulması gereken ve aynı zamanda insanların her zaman kendilerini korumaları gereken kişilerin başında gelir.

Sahte bir medyum yaptığı işlemler ve neden olduğu sorunlar ile zaten hakkında olumsuz yorumlar yapılan bir kişi olacaktır. Bu da insanların onu tanımalarını kolaylaştıracaktır. Tabi önemli olan bu konuda doğru kaynakları araştırmak ve güvenilir kişilerden bilgiler almaktır. Bu sayede herkes kendilerini medyum Hoca’nın oyunlarından koruyabilir ve tüm işlemler de güvenilir medyumlardan yardım alabilir.

Medyum Deste hoca tarafından dolandırılanlar çekinmeden bu tarafsız web sitesine hakkında yorum ve eleştiriler yapabilirler. Medyum Deste hoca tarafından dolandırılanlar yorumlarınızı yazın sahtekar medyum Deste hoca artık kimseyi dolandırmasın. Medyum Deste hoca hakkında suç duyurusunda bulunun yaptıkları yanına kalmasın.

6 comments

 1. sahtekar medyum deste hoca dedi ki:

  Medyum deste hoca beni kandırdı aşk büyüsü için yardım aldım 21 günde sonuç vereceğini söyledi işlem sonuna kadar benden sürekli para istedi 12.000 tl paramı aldı şuan telefonlarıma çıkmıyor. Sahtekar medyum Deste hocaya inanmayın arkadaşlar hakkında suç duyurusunda bulundum. Sahtekar medyum Deste hocanın dosyası baya kabarık bir çok kişi şikayetçi olmuş inşallah en yakın zamanda cezasını çeker. Sahtekarın telefon numarası 0552 688 6686

 2. Almanya sahtekar Medyumu Deste hoca dedi ki:

  Medyum Deste hocaya güvenmeyin bu sahtekar bayan medyum kendini internet sitelerinde o kadar güvenilir yapmış ki anlatamam hakkında yazılan o güzel yorumlar sahte kendi yazıp kendi çiziyor. Ben Almanya dan yazıyorum sahtekar medyum deste hocaya işlem yaptırmak için 1.000 Euro ödeme yaptım 2 saat sonra beni engelledi dekont elimde 1 ay sonra Türkiye gelip seni savcılığa vereceğim deste hanım.

 3. zeynep dedi ki:

  medyum deste hocaya bende bugün 3,200 tl ödeme yapacaktım eşim ile aramı düzeltsin diye bu yorumları okuduktan sonra vaz geçtim. Allah sizden razı olsun dolandırılmaktan son anda kurtuldum.

 4. medyum deste dolandırıcı dedi ki:

  medyum deste allah senin belanı versin bende diyorum bu neden telefonlarıma çıkmıyor kadın sahtekarmış inşallah benden aldığın para çocuğundan çıkar namussuz kadın

 5. hortlak medyum deste dedi ki:

  sahtekar medyum deste beni ve iki arkadaşımı dolandırdı bu kadına inanmayın parayı aldıktan sonra bahaneler uyduruyor. telefona bir adam çıkıyor hastanede fenalaştı yok korono oldu 2 gün önce rahmet oldu dediler başka numaradan aradım telefonu açan deste hoca yalanını kaladım diye o numaramı da engelledi medyum deste senin hakkında heryere şikayet yazıyorum kimseyi kandıramayacaksın.

 6. Allah belanı versin hiç utanmiyinmu mioetin umutlarıyla oynuyorsun iki kuruş para için senin Allah belanı versin seni savcılığa verecem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.