Sahtekar Medyum Dilay

Sahtekar Medyum Dilay ile garantili işlemler yaparak istedikleri her türlü sonuca ulaşacaklarını düşünen kişiler yanılıyorlar. Çünkü bu medyum kesinlikle gerçek bir medyum olmadığı gibi insanları kandırmak için elinden geleni yapan güvenilmez biridir. Bu duruma her zaman dikkat etmek ve kesinlikle çok dikkatli olmak gerekir. İnsanları nasıl kandırdığı, kendisine nasıl inandırdığı ve en önemlisi de ondan nasıl korunulacağı çok iyi bilinmelidir. Çünkü sahtekar medyum Dilay birçok faklı isim ile insanların karşılarına çıkabilir ve onları hayal kırıklığına uğratabilir.

Amaçları insanları kandırmak olan sahte medyumlar internet sitelerin de birçok farklı isim ile verdikleri ilanlar aracılığı ile insanların kendilerine güvenmelerini sağlayabilirler. Bu alan hakkında yeteri kadar bilgileri ve deneyimleri olmayan insanlar da doğal olarak bu ilanlara hemen güvenir ve kendilerini bir anda bu kişilerin tuzakların da buluverirler. Bu sebeple medyum Dilay kimdir ve sahte bir medyum olabilir mi sorusuna yanıt almadan kesinlikle onunla iletişime geçmemek gerekir.

Sahtekar medyum Dilay hakkında yapılan araştırmalar sonucunda kendisi uzman bir dolandırıcı olduğu tespit edilmiştir. Sahtekar medyum Dilay bir kişiyi kandırarak maddi manevi zarar uğratmış parayı aldıktan sonra insanların telefonlarını engellemektedir. Bu sahtekar hakkında reklamı verilen web siteleri düzmecedir. Hakkında yazılan övgü dolu göz dolduran yorumları kendileri uzman bir şekilde yazmaktadır. Sahtekar medyum Dilay hocaya kesinlikle güvenilmemelidir.

One comment

  1. Medyum Dilay dolandırdı dedi ki:

    medyum dilay sahtekardır benide dolandırdı güvenip 1200 lira ödeme yaptım 21 gün dedi sonuç yok allah belasını versin helal etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.