Sahtekar Medyum Efdal

Kim sahte kim gerçek medyum diye araştırma yapmadan yola çıkan kişiler için her zaman sahtekar medyum Efdal gibi kişilerin tuzaklarına düşmek gibi bir risk vardır. Bu kişi insanları kolay bir şekilde kandırıp onlara daha önce yaşamadıkları kadar ciddi sıkıntılar çektiren güvenilmez ve aynı zamanda uzak durulması gereken biridir. Onu tanıyan kişiler medyum arayan insanlara kesinlikle ondan uzak durmalarını ve ne olursa olsun onunla çalışmamalarını önerirler.

Çünkü onun tek amacı insanları kandırmak ve onlara zarar verip kendisine çıkar sağlamaktır. Bunu sağlamak için ise elinden geleni yapar. Daha önce hakkında bir çok şikayetler olan bu sahtekara güvenmeyin. Eğer sizde sahtekar medyum Efdal yüzünden sıkıntı çekmek istemiyorsanız o zaman çok dikkatli olun ve sadece gerçek medyumlar ile çalışmaya özen gösterin. Sahtekar medyum Efdal Hocadan kesinlikle uzak durun.

One comment

  1. Sevda dedi ki:

    Medyum efdal hocaya bende işlem yaptırdım sevdiğim adam ile evlenmek istiyordum ama ailem karşı çıkıyor diye hem benden soguyor du hem de ailem bana düşman kesiliyordu benim isteğim ailemin ikna olması bu adamı sevmesi ve sevdiğim adamın bana deli gibi aşık olup bağlanmasını istiyordum ama güvenerek efdal hoca ile çalışma başlattım bir miktar para yolladım yetmez dedi sonradan tekrardan yolladım ve birden tüm iletişimi kesti hiç bir şekilde medyum efdal dan bilği alamadım ve ulaşamadım kendisine bu dolandırıcı yüzünden sevdiğima damı kaybettim ailemde bana karşı anlayışlı değil zindan hayatı yaşıyorum allah bu medyumun belasını versin yapamıyorum deseydi tüm paramı yollamazdım zaten zar zor kazandım o parayı sahtekar medyum efdal yüzünden hayatım alt üst oldu herşey kötüye gitti ve daha da götüye gidiyor uzak durum bu dolandırıcıdan inanmayın bu sahtekara daha çok araştırma yapın hemen inanmayın bu sahtekara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.