Sahtekar Medyum Ersan Kaya

Sahtekar medyum Ersan Kaya hakkında araştırma yaptım hakkında olumsuz bir yorum görmedim. Kendisine inandım güvendim eşimi bana geri getirmesi için büyü yapmasını istedim. Sahtekar medyum Ersan kaya bana o kadar güven verdi ki anlatamam sanki 50 yıllık medyum konuşması ile inanın hemen ikna edebiliyor.

Sahtekar medyum Ersan kaya hocayla 30 gün boyunca çalışma yaptık bu sürede parça parça benden 7.200 Türk lirası para aldı. Eşim gelmedi Ersan hoca telefonlarıma son zamanlar çıkmadı. Sahtekar medyum Ersan kaya hocayı biraz daha araştırdım ve hakkında yazılan yorumları okuyunca inanamadım. Sahtekar olduğunu her kes yazmış Allah bu adamın belasını versin hem paramı hem umutlarımı çaldı.

One comment

  1. Gül dedi ki:

    Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü için medyum ararken tavsiye üzerine medyum Ersan kaya hocanın sayfasına denk geldim bana yardımcı olacağını düşündüm aradım. Sevgilimi bana geri getirmesi için büyü yapmasını istedim. Sahtekar medyum Ersan kaya bana konuşması ile güven verdi sevgilimi bana 9 günde getireceğini söyledi. Sahtekar medyum Ersan kaya 4000 para istedi yolladım şerefsiz adam parayı aldı telefonu kökten kapattı. 1 ay son sitesinde yeni bi numara vardı aradım sahtekar medyum Ersan kaya idi. Sesimi tanıdı beni her yerden engelledi. Sahtekar medyum Ersan Kaya hocaya inanmayın güvenmeyin ta bir dolandırıcıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir