Sahtekar Medyum Fares Hoca

Sahtekar medyum Fares hoca gerçek bir dolandırıcıdır ve bunu anlamak için onun tarafından mağdur edilen kişilerin verdikleri bilgileri okumak yeterlidir. Medyum yorum sitelerin de bu medyum hakkında birçok şikâyet olması insanların onu tanımalarını ve neden onunla çalışmamaları gerektiğini anlamaları için yeterlidir. Bilindiği gibi halen birçok kişi kendilerini gerçek ve güvenilir medyumlar olarak tanımalarına rağmen aslına bu kişilerin bu meslek ile hiçbir alakaları yoktur.

Bu da medyumlar hakkında bilgileri olmayan kişilerin karşılarına çıkan kişilerin güvenilir olup olmadıklarını anlamalarını zorlaştırabilir. Eğer yeteri kadar araştırma yapılmadan medyum seçilirse o zaman bu hatanın bedeli çok ciddi sorunlara neden olabilir. Güvenilmez sahtekar medyum Fares hoca da bu kişilerden biridir.

Bugüne kadar birçok kişinin ciddi sorunlar yaşamalarına neden olan Sahtekar medyum Fares hoca özellikle insanları kandırmak için kullandığı yollar ve uyguladığı taktikler ile medyumlar hakkında bilgileri olmayan kişileri kolay bir şekilde kandırabilir. Bunu birçok sahte medyum yapar ve doğal olarak birçok kişi medyumlara karşı olan güvenlerini kaybedip tüm medyumların güvenilmez olduklarını düşünebilirler.

Bu ciddi bir hatadır. Çünkü her medyum güvenilmez değildir. Bazı medyumlar insanlara yardımcı olabilmek için ellerin den geleni yaparlar ve dolayısı ile yaptıkları başarılı işlemler ile insanların güvenlerini zorlanmadan kazanabilirler. Medyum Fares hoca bir dolandırıcıdır ve insanlar bunu bilirlerse o zaman kısa süre içinde gerçek bir medyuma ulaşmaları gerektiğini bilirler.

One comment

  1. Burcu dedi ki:

    Medyum fares sahtekardır bu yalancı medyuma sakın inanmayın bu sahtekarı yorumlarda gördüm hakkında çok iyi yorumlar yapılmış. Yorumlara inanarak aradım evlilik büyüsü yaptırmak istedim. Sahtekar medyum Fares 4.200 ödeme aldıktan sonra 5 gün oyaladı sonra engelledi beni bu sahtekar medyum Fares hocadan uzak durun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir