Sahtekar Medyum Hüseyin Derici

Bir çok kişi gibi bende dolandırıldım medyum aramak kolay ama gerçek bir medyumu bulmak çok zor. Erkek arkadaşımdan ayrımdım başka bir kızla nişanlandı onları ayırmak ve tekrardan bana gelmesi ve benimle evlenmesi için bir çok medyumdan yardım aldım. Hepsi de dolandırdı yalnız içlerinden biri benim hayatıma mahvetti. Sahtekar medyum Hüseyin Derici den bahsediyorum. Anlattığı yalanlar ile beni bitirdi şuan da kendisine ulaşamıyorum.

Sahtekar medyum Hüseyin Derici büyü işleri için benden 24.000 tl para aldı. Bu sahtekar yüzünden bankadan kredi çektim. Ben parasından da geçtim bir şekilde öderim yalnız sahtekar medyum Hüseyin Dericinin tehditleri bitmiyor. En son aradığımda erkek arkadaşıma ulaşıp ona her şeyi anlatacağını söyleyerek benden tekrar para istedi bende her yerden engelledim. Sahtekar medyum Hüseyin Dericiye inanmayın Allah’ın dan bulur inşallah.

One comment

  1. medyum hüseyin derici allah belanı versin dedi ki:

    Medyum hüseyin derici sahtekarını her yere yazdım nasıl bir dolandırıcı olduğunu dünya bilsin. Almanya yaşıyorum eşim için büyü yaptırdım sahtekar şerefsiz adam benden 1,300 euro aldı hiç bir iş yapmadı üstünde hakaret etti bu sahtekarda allah korkusu yok kefen parası olsun benden aldıkların.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir