Sahtekar Medyum Kendal Hoca

Güvenilmez medyum Kendal bugüne kadar birçok kişinin canının yakan ve aynı zamanda halen insanları kandırmaya devam eden biridir. Bu konu hakkında dikkatli olmaları gereken insanlar özellikle medyum araştırmaların da bu isim ile karşılaştıkları takdirde kesinlikle kararlarını hemen vermemeli ve kendisine güvenmemelidirler.

Kimi zaman aceleden kimi zaman ise yeteri kadar araştırma yapmamaktan dolayı bu kişinin tuzaklarına kolay bir şekilde düşen insanlar kendilerini korumak adına kesinlikle en doğru bilgilere ulaşabilmelidirler. Özellikle medyum yorum sitelerin de yer alan medyum Kendal şikâyetlerin de yer alan bilgiler insanların kendilerini bu kişiden korumalarına yardımcı olabilir. Bu sebeple tüm bu yorumları okumadan kesinlikle karar vermemek gerekir.

Bilindiği gibi medyumlar çok özel ve farklı kişilerdir. Yaptıkları işlemler sebebi ile toplum içinde her zaman farklı bir yere sahip olmuşlardır. Sayılar da çok az olduğu için insanlar gerçek bir medyum bulma konusunda her zaman ciddi sorunlar yaşamışlardır. Medyum Kendal gibi sahte medyumlar da insanların bu konuda ki bilgisizliklerini kendi çıkarları için kullanarak onlara çok ciddi sıkıntılar yaşatırlar.

Kendilerini sürekli olarak gerçek medyumlara benzetip insanların ilgilerini çekmeye çalışan bu kişiler sebebi ile gerçek medyumlar olan güvende azalır. Sahtekar Medyum Kendal hoca güvenilmez bir medyumdur ve insanlar bunu bilip kendisinden uzak durarak her zaman önerilen medyumlar ile çalışmaya özen göstermelidirler.

2 comments

  1. pınar dedi ki:

    Medyum Kendal hoca dolandırıcıdır bu şerefsiz eşimi bana geri döndürecekti bir sürü yalan söyledi bende inandım güvendim. Dolandırıcı medyum Kendal 1 ayda parça parça benden 12.000 tl para aldı. Eşim bana geri dönmedi hatta boşanma davası bile açtı bir çok hocaya sordum benim adıma her hangi bir çalışma yapılmadığını söylediler. Sahtekar medyum Kendal hocadan paramı istedim bana hakaret tehditler savurdu. Medyum Kendal hoca sahtekardır bu sahtekarın eline sakın düşmeyin.

  2. isimsiz dedi ki:

    Benide dolandırdı kendal pisliği inşallah kanser olur dolandırdığı paralar ona çare olmaz gariban insanları dola dırıp vicdansızca yiyorlar zehir zıkkım olsun inşallah hastane parası ederler derman bulamazlar sürünesıceler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir