Sahtekar Medyum Levi Hoca

Gerçek medyumlar ile çalışmak isterken yaptıkları basit hatalar sebebi ile medyum Levi gibi sahtekârların tuzaklarına düşen insanların sayıları maalesef her geçen gün artmaktadır. Bu konuda ne kadar uyarılar yapılsa da yine de insanlar nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmedikleri halde araştırmalarını yaparken dikkatli olmamaktan dolayı hayal kırıklığı yaşamaktadırlar.

Öncelikle hangi medyumlar gerçek hangileri sahte gibi konular hakkında bilgi sahibi olmak ve bu konuda ilk seferinde en doğru seçimleri yapmak gerekir. Çünkü gerçek medyumların sayıları sürekli olarak azaldığı gibi aynı zamanda sahte medyumların sayıları artmaktadır. Bu da Sahtekar medyum Levi hoca veya diğer sahte medyumların tuzaklarına düşmek istemeyen kişilerin araştırmalarını çok dikkatli yapmalarını gerektirir.

Dolandırıcı medyum Levi güvenilmez bir medyumdur ve kendisinden her zaman uzak durmak gerekir. Daha önce de birçok kişinin ciddi sorunlar yaşamalarına neden olduğu için her zaman dikkatli olmak ve kesinlikle onu tanıyan kişilerden bilgiler almak gerekir. Çünkü karşısındaki kişilerin medyumlar hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmadıklarını hemen anlayarak kendilerine kimi zaman maddi kimi zaman ise manevi anlamda zararlar verebilir.

Bu sebeple kesinlikle ondan uzak durulmalı ve her zaman için bu işi iyi yapan güvenilir medyumlar ile çalışabilmek için elden gelen gayret gösterilmelidir. Özellikle onu tanıyan kişiler ile iletişime geçme şansı olabilirse o zaman sahte medyum Levi hocanın ne kadar tehlikeli biri olduğu daha kolay anlaşılabilir.

2 comments

  1. Ahmet dedi ki:

    Medyum Levi sahtekar kendisi tam bir suç makinesi bir çok kişiyi dolandırmış hakkında 200 üzeri şikayet dosyasının olduğunu öğrendim. Beni dolandırdı bende şikayetçi oldum medyum Levi denilen sahtekar tarafından ne kadar dolandırılmış kişi varsa suç duyurusunda bulunsun böylelikle yakalanır pizde paramızı geri alırız.

  2. duru dedi ki:

    kesinlikle parayı alınca direkt engelliyor mikrop adam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir