Sahtekar Medyum Loren

Sahtekar medyum Loren birçok kişinin medyum arayan kişileri uzak durmaları konusunda uyardıkları ve hiçbir zaman güvenmedikleri kişilerden biridir. Yaptığı sahte işlemler ile insanların kendisine inanmasını sağlar ve bu durum ona inanan kişilerin ilerleyen zamanlar da çok ciddi sıkıntılar çekmelerine veya hayal kırıklığı yaşamalarına neden olabilir.

Medyum Loren bir sahtekârdır ve kesinlikle uzak durulması gereken biridir. Bu meslek ile hiçbir alakası olmadığı gibi aynı zamanda insanları kandırmak için her zaman elinden geleni yapar. Yorum sitelerin de onun hakkında yazılan yorumlara bakıldığı zamanda kendisinden neden uzak durulması gerektiği hemen anlaşılabilir.

Gerçek ve güvenilir bir medyumun sahip olması gereken özellikleri bilen insanlar kendilerini sahte medyumlardan kolay bir şekilde koruyabilirler. Bu alanda birçok sahte medyum olması ve insanların da sürekli olarak bu kişilere güvenip kandırılmaları herkesin dikkatli olmalarını gerektirir. Medyum Loren gibi güvenilmez medyumlar da bu kişiler arasında yer alırlar. Bu medyumun tek amacı insanları kendisine inandırmak ve onları kandırıp şahsi çıkar sağlamaktır.

Bu konuda dikkatli olup adımlarını her zaman doğru atan insanlar hem kendilerini bu kişiden koruyabilir hem de gerçek medyumlar ile çalışmanın rahatlığını yaşayabilirler. Sahtekâr medyum Loren ile daha önce çalışan ve sorunlar yaşayan insanlar ile iletişime geçerek kendilerinden alınacak bilgiler sayesinde herkes kendilerini bu kişiden koruma şansı yakalayabilir.

One comment

  1. nergiz dedi ki:

    medyum loren sahtekarı benim 1200 paramı aldı eşimi bana bağlayacağını söyledi. Sahtekar medyum Loren hocaya güvendim şerefsiz namussuz paramı aldı daha sonra aynı gün telefonlarıma çıkmadı. Sahtekar medyum Loren hocadan uzak durun sahtekardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir