Sahtekar Medyum Loris

Bir çok kişi sahtekar medyum Loris hocanın ismini her yerde görmüştür. Sahtekar medyum Loris aslında bir Türk ve sahte isim açarak insanları dolandırıyor. Medyum Loris sahtekarını ben internet üzeri buldum hakkında sahte yazılan yorumlar vardı. Bu yorumlar ilk başta sizlere gerçek gelir kendisinden yardım isteyim dolandırılana kadar. Sahtekar medyum Loris beni dolandırdı hakkında bildiklerimi yazmak istedim.

Sahtekar medyum Loris hocayı erkek arkadaşımı bana bağlamasını ve gözü benden başkasını görmesin diye arayıp yardım istedim. Hakkında araştırmalar yaptım fazla bir şey yoktu çünkü medyum Loris piyasaya yeni girmiş bir sahtekardı. Ben kendisine inandım güvendim benden işlemler için 6.700 tl ödeme yapmamı istedi. Sahtekar medyum Loris hocaya bu parayı yolladım.

Medyum Loris paramı aldıktan sonra 7 günde sonuç olacağını söyledi. İlk 2 gün bir problem yoktu kendisine ulaşabiliyordum. Daha sonra aradığımda telefonlarımı meşgule düşürdü. Bende defalarca aradığım için telefonumu engelledi. Sahtekar medyum Loris hocayı başka numaradan aradım müşteri gibi çok nazik kibardı gerçek ismimi söyleyince diğer telefonumu da engelledi. Sahtekar medyum Loris hocadan uzak durun.

Sahtekar medyum Loris web sitesi medyumloris.com dolandırıcı medyum Loris telefon numarası 05342981860 sahtekar hakkında araştırma yapmadan sakın itibar etmeyin.

4 comments

 1. Serap dedi ki:

  Medyum loris tam bir dolandırıcıdır

  1. Leyla dedi ki:

   Gerçektenmi 🙄🙄

 2. asdasda dedi ki:

  tam bir dolandırıcıdır. kesinlikle inanmayın.

 3. Lale dedi ki:

  Bu adam tam bir dolandırıcı şerefsizdir itibar etmeyin beni de dolandırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir