Sahtekar Medyum Marcus

Her zaman riskli ve özel işlemler yapan medyumlar hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmadan seçim yapmak sizi bir anda sahtekar medyum Marcus gibi tehlikeli kişiler ile karşı karşıya bırakabilir. Bu kişi tam bir sahtekârdır ve sizi kandırdığı zaman artık iş işten geçmiş olacaktır. Bu özel meslekte kime güvenip kime güvenmeyeceğinize çok dikkat etmelisiniz.

Özellikle daha önce bu kişiler ile çalışmamışsanız o zaman çok daha dikkatli olmalısınız. Çünkü atladığınız her türlü detay sizin için maddi veya manevi kayıplar yaşanmasına neden olabilir. Bu sebeple ne olursa olsun öncelikle sahtekar medyum Marcus gibi kişilere karşı kendinizi korumalı ve ilk seferinde en doğru seçimi yapmaya çalışmalısınız.

Bir medyumun insanların güvenlerini kazanabilmesi ve aynı zamanda önerilen bir isim olabilmesi uzun zamanını alacaktır. Medyum Marcus gibi sahte medyumlar ise hiçbir zaman önerilen isimler olmadıkları gibi aynı zamanda insanların kendilerini en çok korumaları gereken kişilerdir. Çünkü bu kişiler kendilerine güvenen insanlara zarar verip onları hayal kırıklığına uğratma konusunda ustalaşmış kişilerdir.

Bugüne kadar birçok kişinin sahte medyumlar sebebi ile hayatları allak bullak olduğu gibi aynı zamanda bu durum onlara geri dönüşü olmaz sıkıntılar yaşatmıştır. Bu sebeple amaç her ne olursa olsun siz de bir medyum ile çalışmak istediğiniz de önceliğiniz sahtekar medyum Marcus isminden uzak durmak olmalı ve başka kişileri de bu kişiye karşı uyarmalısınız.

2 comments

  1. musa dedi ki:

    Medyum marcus dolandırıcıdır dikkat edin

  2. Serap dedi ki:

    Medyum loris tarafından bende dolandirildim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir