Sahtekar Medyum Maria

Sahtekar Medyum Maria her ne kadar kendisinden bahsettiği ilanlar da veya yorumlar da sürekli olarak gerçek bir medyum olduğunu söylese de aslında bu meslek ile hiçbir alakası olmayan güvenilmez biridir. Bu sebeple kendisi ile çalışmaları konusunda öneriler alan veya onu tanımak isteyen kişiler zaman kaybetmeden farklı medyumlar ile iletişime geçmelidirler. Hiçbir zaman rastgele seçimler yapılmaması gereken bir alan olan medyumluk konusunda sadece isimleri bilinen ve uzun zamandan bu yana bu alanda var olan kişiler ile çalışmak gerekir.

Sahtekar Medyum Maria Tavsiye Ediliyor Mu?

Hangi alan da olursa olsun medyum Maria hakkında öneriler veya tavsiyeler aldığınız zaman bu tavsiyelere kesinlikle itibar etmemelisiniz. Bu medyum hakkında size olumlu bilgiler veren kişilerin niyetleri kesinlikle iyi değildir. Bunu her zaman hatırlamalı ve sadece çok tanınan ve uzun zamandan bu yana bu işin içinde olan medyumlar ile çalışmaya önem vermelisiniz. Bu durum sizi olduğu kadar çevrenizde ki kişileri de koruma altına almak için yeterli olur ve tüm işlemler için gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Sahtekar medyum Maria hocadan kesinlikle uzak durmalısınız.

3 comments

 1. DOLANDIRDI BENİ dedi ki:

  MEDYUM MARİA SAHTEKAR BENİ DOLANDIRDI HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM BU SAHTEKARA KANMAYIN HAKKINDA YAZILAN HARİKA YORUMLAR DÜZMECE KENDİSİ YAZIYOR

  1. maria hoca dolandırıcı dedi ki:

   maria hoca beni de dolandırdı sakın güvenmeyin buna

 2. sahtekardın maria hoca dedi ki:

  medyum maria hakkında yazılan yorumlara bende inandım ve sonum şu 7,000 lira param gitti ne yapacağımı bilmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.