Sahtekar Medyum Medet Kurt

Sahtekar medyum Medet Kurt denilen dolandırıcıya sakın inanmayın. Kendisini ilk aradığımda bir çok medyumun hakkında kötü eleştiri yaparak beni kendisine güvenmemi sağladı. Giden sevgilimin dönmesi için medyum Medet kurt hocadan yardım almak istedim. Sahtekar medyum Medet Kurt konuşmasıyla beni ikna ederek yalanlarına inandırdı. Hakkında araştırmalar yapmadan kendisiyle çalıştım beni maddi manevi zarara uğrattı.

Sahtekar medyum Medet Kurt adına yazılan o kadar güzel yorumlar okudum kendisi hakkında ufak da olsa bir şüphem yoktu. Dolandırıcı medyum Medet Kurt hakkında yazılan o güzel yorumlar meğer sahteymiş. Bu sahtekar adam 7 aylık birikimimi yalanlarıyla 15 günde sildi süpürdü benden hakkında suç duyurusunda bulundum. Sahtekar medyum Medet Kurt hocadan uzak durun pişman olursunuz benim düştüğüm duruma düşmeyin.

One comment

  1. SAHTEKAR MEDYUM MEDET KURT HOCAYA DİKKATTTT dedi ki:

    Medyum medet kurt hocaya verdiğim paralar haram olsun. Erkek arkadaşımı bana bağlayacaktı 3 ay oyaladı 2 kez kredi çektim 35 bin parça parça paramı aldı işelm tutmadı paramı istedim üstüne bir bardak su iç derce gibisine beni azarladı. Sahtekar medyum medet kurt gerçek medyum degildir dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir