Sahtekar Medyum Nefise Hoca

Medyum Nefise kimdir, medyum Nefise sahtekar mı veya medyum Nefise hocaya güvenebilir miyim gibi soruların yanıtlarını bulmadan kesinlikle onunla çalışmamalısınız. Bu kişi aslında güvenilmez ve sahte bir medyumdur. Yani sizi kandırmak için elinden geleni yaparak ciddi sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Bu özel meslek hakkında çok fazla bilgileri olmayan insanlar sürekli olarak kime güveneceklerini bilmedikleri için ciddi sıkıntılar çekmek zorunda kalırlar.

Çünkü sahte medyumların sayıları tahmin edilenden çok daha fazladır. Bu kişilerden biri olan medyum Nefise hoca daha önce de birçok kişiye verdiği zararlar ile tanınan ve aynı zamanda kendisini tanıyan kişilerin de kesinlikle önermedikleri sahte bir medyumdur. Bu sebeple mutlaka ondan uzak durmalısınız. Sahtekar medyum Nefise hoca hakkında yorum yazabilir nasıl bir sahtekar olduğunu deşifre edebilirsiniz.

Medyum Nefise gerçekten de hem çok tehlikeli hem de her zaman uzak durulması gereken isimlerden biridir. Bilindiği gibi sahte medyumlar bu alanda hizmet almak isteyen kişiler için her zaman ciddi bir risk olmuşlardır. Bu sebeple ulaşmak istedikleri hedefler için risk almak istemeyen insanlar hem dikkatli olmalı hem de kimin güvenilir olduğunu mutlaka bilmelidirler.

Rastgele yapılacak medyum seçimleri o kişiler için ileri de ciddi sorunlara neden olabilir. Bu kişiler yaptıkları işlemler ile insanların güvenlerini kazanmış ve önerilen isimler olmalıdırlar. Eğer bu özellikler yoksa o kişiden uzak durulmalıdır. Bu sebeple medyum Nefise hakkında araştırma yaptığınız da onun bu özellikleri taşımadığını hemen görebilirsiniz.

10 comments

 1. Medyum Nefise güvenilmez dolandırıcıdır dedi ki:

  Medyum nefise benim canımı yaktı bütün paramı aldi. Sahtekar medyum nefise gerçek bir medyum değildir. Medyum nefise benden aldığın paranın hesabını öteki dünyada vereceksin. Muska yapacaktı nişanlım için 25 günde işin tamam dedi paramı aldı bir daha iletişim kuramadım. Bayan hocaların hepsi sahtekardır. Allah hepinizin belasını versin.

 2. Ayşe dedi ki:

  Dolandırıcı medyum Nefise beni ve arkadaşımı dolandırdı arkadaşım babasını annesine bağlamak için yardım istedi 2400 TL parasını aldı. Bende erkek arkadaşıma evlilik büyüsü yapması için 2100 TL verdim. Sahtekar medyum Nefise benim ve arkadaşımın parasını aldı bir daha kendisine ulaşamadım. Medyum Nefise hoca hakkında şikayetlerde bulundum aldığı parayı istemiyorum hapislere girsin bir daha kimseyi kandırmasın.

  1. elmas dedi ki:

   Medyum nefise parayı alıyor bir süre telefonlara baktıktan sonra farklı bahaneler uydurarak işlemin olmuyor diyor ve başka sahtekar medyumlara yönlendiriyor beni medyum nefise sahtekardır.

 3. Büşra İstanbul dedi ki:

  Sahtekar medyum nefise hocadan uzak durun bu kadın beni kandırdı paramı alıp telefonlarıma çıkmadı o kadar yere yazdım yorumlar yayınlanmadı bir çok sahtekar medyumla bağlantısı var dikkat edin.

 4. nefise hoca sahtekar dedi ki:

  medyum nefise medyum lebibe aynı kişi ben bu kişeler tarafından 12,000 tl dolandırıldım hakkında suç duyurusunda bulundum haklarında yasal işlem başlattım.

 5. Sahtekar nefise hoca dedi ki:

  Nefise ve önerdiğim tüm hocalar sahtekardır

 6. murat dedi ki:

  medyum nefise ve medyum deste aynı kişi önce medyum nefise ismiyle dolandırdı telefonumu engelledi medyum deste hocayı aradım yardım almak için telefonu medyum nefise çıktı bu kadar da namussuzluk olmaz allah belasını versin

 7. çiçek dedi ki:

  Nefise hocaya bende işlem yaptırıyorum 24 gün oldu hiçbir gelişme yok biraz daha bekleyecem olmazsa yasal olarak haklarımı arayacağım lütfen bu yorumumu yayınlayın
  heryere yazıyorum ama yayınlanmıyor.

 8. Medyum Nefise ve Medyum Deste Aynı Kişi ! dedi ki:

  Ben medyum ararken medyum nefise hocanın yorumlarına denk geldim aradım beni terk eden sevgilimin geri gelmesi için işlem yaptırdım. 1 hafta da sonuç alırsın dedi 3000 lira para gönderdim beni engelledi. Aradım hiç bir şekilde telefonlarıma bakmadı aradan iki hafta geçti medyum deste diye bir hocanın ismine denk geldim ve onuda aradım telefonu açan medyum nefise oldu ses kayıtlarını almıştım tekrar tekrar dünledim yüne aynı kişiler di hep bu kişi iki farklı medyum ismi kullanarak bizleri dolandırmanın peşinde ve dolandırıyorda ben düştüm siz düşmeyin bu sahtekar kadının tuzağına arkadaşlar !!!

 9. Hülya dedi ki:

  Bende nefise hocaya işlem yaptırdım önce 3000 tl daha sonra malzeme yetmedi diyerek 6000 tl istedi işlemin yarım kalır yoksa dedi. iki aydır hiçbir gelişme yaşamadım ve sonunda beni başka bir hocaya yönlendirdi o da 6000 istiyor resmen dolandırıcı bir kadın. Lütfen bu yorumumu yayınlayın! Ben hakkımı yasal olarak arayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.