Sahtekar Medyum Nubar Hoca

Bir çok kişi sahtekar medyum Nubar hoca hakkında araştırmalar yapmadan kendisinden büyü yapması için yardım ister. Sahtekar medyum Nubar hoca yaptığı sahte medyum sayfaları ve yorumlarla bir çok kişinin bu şekilde güvenini kazanıp kolayca dolandırmaktadır. Sahtekar medyum Nubar hoca hakkında bir çok yere sahtekar dolandırıcı olduğu yazılmaktadır. Bir çok yorum sayfası tarafsız olmadığı için sahtekar medyum Nubar hoca hakkında gelen yorumları yayınlamamaktadır.

Bu nedenle sahtekar medyum Nubar hoca hakkında araştırmalar iyi yapılmalıdır. Sahtekar medyum Nubar hakkında yapılan yorumlarda her kes sahtekar dolandırıcı olduğunu yazmış. Bu nedenle medyumsikayetler.com tarafsız bir web sitesi olduğu için hakkında yazı yazmaya karar verdim. Sahtekar medyum Nubar hoca tarafından dolandırılanlar bu sayfada hakkında görüş ve önerilerini yazabilirler. Sahtekar Medyum Nubar hocadan kesinlikle uzak durulması gerekir.

3 comments

  1. Sahtekar medyum Nubar dedi ki:

    Elinde sonunca sahtekar medyum Nubar hakkında bir paylaşım oldu. Sahtekar medyum nubar allah senin belanı versin şerefsiz benden aldığın paraları senin burnundan fitil fitil getirecem bu medyum nubar tam bir dolandırıcıdır. paramı aldı bir daha telefonlarıma çıkmadı her yerden enegelledi.

  2. Nermin dedi ki:

    Medyum nubar dolandırıcıdır bu kişi büyü yapmıyor 1200 lira para aldı benden parayı aldıktan sonra ilgilenmiyor arıyorum işlemim ne oldu beni tersliyor. Burada sahtekar olduğu yazılmış beni de dolandırdığını yazmak istedim.

  3. Dolandırıcı medyum nubar hoca dedi ki:

    Allah bu adamın belasını versin medyum nubar şerefsizi geri getirme büyüsü yapacaktı ilk başta 500 tl aldı 2 gün sonra malzeme lazım dedi 1400 tl daha istedi yolladım adam parayı aldı bir daha ulaşamadım telefona başkası çıkıyor korona oldu diyor 1 hafta geçiyor hoca öldü diyor başka telefondan aradım ölü dirildi resmen telefona bakan medyum nubar hocam sen ölmüştün ne oldu da dirildin dedim telefonu kapatıp her yerden engelledi beni ben dolandırıcı gördüm bunun gibisini görmedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir