Sahtekar Medyum Ogün Tekin

Medyum Ogün Tekin sahtekar bir medyumdur ve bu sebeple insanlar her zaman bu kişiden uzak durmalıdırlar. İnsanları kandırmak için elinden geleni yaptığı gibi aynı zamanda çoğu zaman bunu başarır ve insanların ciddi hayal kırıklıkları yaşamalarına neden olabilir. Onu tanıyan kişiler farklı alanlar da yaptıkları yorumlar da ne kadar tehlikeli ve güvenilmez biri olduğundan bahsederler.

Bu sebeple onun ismini duyan kişiler hemen güvenmek yerine bu yorumları okumaları durumunda mutlaka en doğru adımları atacaklardır. Gerçek bir medyumdan gerçek bir medyumluk hizmeti almak için öncelikle araştırmaları doğru bir şekilde yapmak ve deneyimli kişilerin önerilerini almak gerekir. Bu sayede herkes medyum Ogün tekin gibi sahtekârlardan korunabilir.

Sahtekar medyum Ogün Tekin hocaya güvenilmez bir medyum mu veya onun hakkında en doğru bilgileri nasıl alabilirim gibi soruları olan kişiler doğru kaynakları tercih ederlerse onun ne kadar riskli bir seçim olduğunu hemen görebilirler. Özelikle medyum yorum sitelerin de daha önce kendisi ile çalışan kişilerin yaptıkları yorumlara bakıldığı zaman insanların neden ondan uzak durduklarını ve aynı zamanda neden sürekli olarak başka kişileri ona karşı uyardıkları hemen görülecektir.

Çünkü kendisinin tek amacı insanları kandırıp kendisi için maddi veya manevi çıkar sağlamaktır. Bu konuda çok başarılı olduğu için maalesef birçok kişi beklemedikleri sorunlar yaşamışlardır. Bu sebeple sahtekar medyum Ogün Tekin hocadan uzak durulmalı ve kendisine kesinlikle güvenilmemelidir.

3 comments

 1. yunus dedi ki:

  Medyum Ogün tekin hakkında yorumlar olumsuz yorumlar okudum adam sahtekar çıktı ama iş işten geçti 1300 tl paramı aldı 3 gün telefonlara baktı daha sonra kendisine bir daha ulaşamadım. Medyum Ogün Tekin sahtekardır dikkat edin.

  1. mustafa dedi ki:

   Medyum Ogün tekin allah senin belanı versin sonunda o kadar sayfaya yazdım yorumlarım yayınlanmadı bu sayfada sen ne mal olduğunu yazdılar. Sahtekar medyum Ogün tekin 900 tl para aldı 1 saat sonrada engelledi beni.

  2. hulya dedi ki:

   onur altinkaynak 5000tl parayi aldiktan sonra telefonlara cevap vermedi parayi alana kadar her mesaja aninda cevap veriyordu ilgisi alakasi coktu hersey paraymis demek inanmayin ona sakin
   insallah yayinlanir bu yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir