Sahtekar Medyum Resul Hoca

Birçok kişiye göre sahtekar medyum resul hoca kesinlikle uzak durulması gereken ve insanları kandırmak için elinden geleni yapan tehlikeli biridir. Özellikle medyumluk hakkında sahip olduğu az sayıda bilgi ile insanları kolay bir şekilde kendine inandırması ve onlara beklemedikleri sorunlar yaşatması sebebi ile genellikle hakkında olumsuz yorumlar yapılır.

Sahte medyumlar hakkında araştırmalarını nasıl yapacaklarını bilmeyen kişiler için her zaman bu tarz kötü niyetli kişilerin tuzaklarına düşmek gibi bir risk vardır. Bu sorunları yaşamamak ise tamamen insanların ellerindedir. Eğer gerekli araştırmalar doğru kaynaklar da ve doğru bir şekilde yapılırsa o zaman isteyen herkes bu işin en iyi ve en güvenilir isimleri ile çalışma şansı yakalayacaktır.

Sahtekar medyum resul hoca ’nın zarar verdiği kişiler ile iletişime geçme imkanı olursa o zaman onun nasıl yollar ile insanları kandırdığı kolay bir şekilde öğrenilebilir. Genellikle çaresi olan kişileri ağına düşürmesi ile tanınan bu kişi çoğu zaman farklı internet sitelerin de kendini deneyimli, güvenilir ve önerilen bir medyum gibi tanıtır. Doğal olarak medyum arayan kişiler için bu bilgiler ilgi çekici olabilir.

Hatta birçok forum sitesin veya medyum yorum sitelerin de sahtekar medyum resul hoca hakkında olumlu yorumlar yer alabilir. Ancak bu yorumların çoğu tamamen kendisinin yaptırdığı ve gerçek ile uzaktan yakından ilgisi olmayan yorumlardır. Bu yorumların tek amacı insanların ilgilerini çekmek ve güvenlerini kazanabilmektir. Sadece sahtekar medyum resul hoca değil tüm sahte medyumlar bu şekilde yollar kullanırlar.

Ancak dikkatli ve medyumlar hakkında önceden bilgileri olan kişiler kesinlikle bu tuzaklara düşmezler. Kendisini tanıyan kişiler medyum arayan insanlara mutlaka sahtekar medyum resul hoca hakkında bilgiler verip ondan uzak durup çok daha güvenilir ve gerçek medyumlar ile çalışmalarını önerirler.

2 comments

  1. nevin dedi ki:

    SAHTEKAR MEDYUM RESUL HOCAYA SAKIN GÜVENMEYİN KENDİSİENE 4000 TL PARA KAPTIRDIM PARAMI ALDIKTAN SONRA TELEFONLARIMA BİR DAHA ÇIKMADI. SAHTEKAR MEDYUM RESUL HOCAYI İFŞA EDECEM HER YERE YAZAMCAM NASIL BİR SAHTEKAR OLDUĞUNU HERKES BİLSİN.

    1. dolandırıcı medyum resul dedi ki:

      beni dedolandırdı medyum resul hoca bu sahtekar şerefsize dikkat edin dolandırıcının önde gideli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir