Sahtekar Medyum Şahap Hoca

Amaçları gerçek bir medyumdan kaliteli hizmetler almak olan kişiler sahtekar medyum Şahap  isminden her zaman uzak durmalıdırlar. Çünkü bu kişi kendisini sürekli olarak gerçek ve güvenilir bir medyum olarak tanıtmasına rağmen aslına bu alan hakkında en ufak bir bilgisi dahi olmayan güvenilmez biridir. Sahtekar medyum Şahap hoca daha önce bir çok kişiyi dolandırmış ve kendisinden yardım isteyenleri maddi manevi zarara uğratmıştır.

Yaptığı işlemler ile insanlara zarar veren, onları kandıran ve hayal kırıklığına uğratan bu kişi hakkında ne kadar çok bilgi toplanırsa o kadar tedbirli hareket edilebilir. Çünkü onun kandırdığı kişilerin ne kadar ciddi sorunlar yaşadıkları ancak onun hakkında yapılacak araştırmalar ile öğrenilebilir. Siz de sahtekar medyum Şahap hocanın oyunlarına düşmemek için hem dikkatli olmalı hem de araştırmalarınızı dikkatli yapmalısınız.

One comment

  1. Mustafa Altın dedi ki:

    medyum şahap hocadan uzak durun derim çünkü medyum şahap sahtekardır. Medyum şahap hocaya büyü yaptırdım sözde ama hiç bir şey yapmadı sürekli para istedi ve oyaladı sahtekar medyum şahap hocaya 3.600 para kaptırdım şimdi arıyorum telefona başkası çıkıyor her gün farklı yalanlar sahtekar medyum şahap hocaya güvenmeyin sahtekardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.