Sahtekar Medyum Sarraf Hoca

Medyumların ne kadar özel ve ne kadar ciddi işlemler yaptıklarını bilen kişiler bu alanda en güvenilir isimlere ulaşabilmek için ellerinden geleni yaparlar ve bu durum o kişilerin sahtekar medyum Sarraf hoca gibi kişilerden uzak durmalarına yardımcı olabilir. İnsanları kendine inandırmak konusunda tam bir usta olan bu kişi hakkında birçok forum sitesinde olumsuz yorumlar veya farklı şikâyetler bulabilirsiniz.

Bugüne kadar birçok kişiye verdikleri zararlar yüzünden insanların medyumlara olan güvenlerini de sarsan sahte medyumlardan nasıl korunacağınızı kesinlikle bilmelisiniz. Çünkü bu konuda yeteri kadar bilgiye sahip olmamak sizin için sahtekar medyum Sarraf Hoca gibi kişiler yüzünden beklenmedik sorunlar yaşama ihtimalini de ciddi şekilde arttıracaktır.

2 comments

  1. Derya dedi ki:

    Ne yazıkkı benden dolandırıldım medyum saraf hoca tarafından allah belasını versin şerefsizin medyum sarraf gerçek medyum değildir sahtekarın önde gideli 800 tl paramı aldı aynı gün engelledi beni dikakte edin.

  2. medyum sarraf sahtekardır dedi ki:

    Medyum Sarraf hoca beni de dolandırdı allah bu adamın belasını versin verdiği sözler hep yalan erkek arkadaşıma bağlama büyüsü yapacaktı bana geri gelmesi için ama tersi oldu adam başkası ile nişanlandı medyum Sarraf hocaya 7.000 tl para harcadım şuan beni her yerden engelledi. Medyum Sarraf hoca tam bir sahtekardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.