Sahtekar Medyum Sevcan Hoca

Kısa zaman içinde yaşadıkları sorunları çözmek veya belli bir hedefe ulaşmak isteyen kişiler için sahtekar medyum Sevcan gibi kişiler her zaman ciddi birer risk olmuşlardır. Bu kişiler insanları kandırarak kendilerine zarar veren ve aynı zamanda onların bu alana olan güvenlerini sarsan kişilerdir. Sahtekar medyum Sevcan hoca kendisi dolandırıcıdır bir çok kişiden işlem için aldığı ücretten sonra çeşitli bahaneler bulduktan sonra engellemektedir.

Çok özel işlemler yaparak çok eski zamanlardan bu yana insanların yardımlarına koşan medyumlar bu işlemler için çok özel bilgilere sahip olmalıdırlar. Bu sebeple herkes bu mesleği yapamaz ve başarılı olamaz. Doğal olarak gerçek medyumların sayıları her zaman çok az olmuştur. Eğer siz de yeteri kadar araştırma yaparsanız sahtekar  medyum Sevcan hocanın sizin için ne kadar ciddi bir tehlike olduğunu anlayabilir ve kendinizi ondan uzak tutabilirsiniz.

One comment

  1. isimsiz dedi ki:

    Medyum sevcan hoca sahtekardır sakın inanmayın beni 1500 tl dolandırdıktan sonra hemen engelledi başka numaradan ardım şantaj yaptı siz siz olun medyum sevcan hocadan uzak durun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.