Sahtekar Medyum Şiyar Hoca

Sahtekar medyum Şiyar Hoca hakkında yapılan yorumları okuyarak kısa zaman içinde onu tanımak ve kendisi ile çalışmak veya çalışmamak konusunda karar vermek mümkün olabilir. Sahte medyumlar hakkında bilgiler arayan kişiler mutlaka bu isimden uzak durmaları konusunda uyarılar alacaklardır. Özellikle daha önce insanların sahte medyumlar sebebi ile yaşadıkları sorunlar sebebi ile adımlarını her zaman dikkatli atmaları gereken insanlar alacakları doğru bilgiler ile kararlarını doğru bir şekilde verebilirler.

Sahtekar medyum Şiyar hoca dan  uzak durulması gereken bir kişidir ve tek amacı insanları kandırıp kendilerine ciddi zararlar vermektir. Bu sebeple risk almak yerine araştırmaları doğru bir şekilde yaparak her zaman en güvenilir medyumlara ulaşmak en önemli amaç olmalıdır. Sahtekar medyum Şiyar hakkında araştırmalar yaparken medyum Şiyar hoca sahtekar mı? gibi araştırmalar yapmanız gerekmektedir.

İnsanlar karşılarına çıkan bir medyumun gerçek veya sahte bir medyum olduğunu anlamak için çok dikkatli olmalıdırlar. Çünkü birçok kişi sürekli olarak kendilerini gerçek medyumlar gibi tanıtarak insanların ilgilerini çekmek isterler. Doğal olarak bu durum medyumlar hakkında bilgileri olmayan kişilerin ciddi hatalar yapmalarına neden olur.

Hatta bu durum sahtekar medyum Şiyar gibi kişilerin işlerinin daha kolay olmasına neden olur. Birçok farklı işlem için kaliteli hizmetler almak isteyen insanlar öncelikle bir medyum hakkında neler bilmeleri gerektiğini öğrenmeli ve bu kurallara mutlaka uymalıdırlar. Bu sayede herkes için medyum Şiyar hocadan korunabilmek ve onun tuzaklarına düşmemek mümkün olabilir.

3 comments

 1. Yasemin dedi ki:

  Medyum Şiyar sahtekardır bu adi heriften uzak durun. Sahtekar medyum Şiyar hocaya aşk büyüsü yapması için 1750 tl para yolladım. Parayı almadan önce sürekli aramalarıma cevap veren biriydi. Sahtekar medyum Şiyar hoca parayı aldıktan sonra telefonlarıma bir daha çıkmadı beni her yerden engelledi. Sahtekar medyum Şiyar hocadan uzak durun arkadaşlar sahtekar dolandırıcının tekidir.

  1. veysel dedi ki:

   Beni de dolanırdı şerefsiz uzak durun bundan paranızı kaptırmayın

 2. isimsiz dedi ki:

  sahtekardır kendisi engelledi haram olsun şiyar pisliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir