Sahtekar Medyum Volkan Yücel

Gerçek bir medyum ile çalıştıklarını düşünürken beklemedikleri an da sorunlar yaşamaya başlayan insanlar bu sebeple sahtekar medyum Volkan Yücel ile çalışmanın aslında ne kadar ciddi bir hata olduğunu da anlayabilirler. İnsanlara zarar vermek ve onların çaresizliklerini kullanmak gibi amaçları olan medyumlar insanların her zaman birbirlerini uzak durmaları konusunda uyardıkları kişilerden biridir. Bu mesleğin yüz karalarından biri olduğu hakkında birçok farklı alanda yapılan yorumlar insanların onun hakkında fikir edinmesi için yeterli olmaktadır.

Farklı talepler ile kendilerine güvenen ve yardım isteyen insanlar için mutlaka ellerinden geleni yapmaları medyumlar özel işlemler yaparak onları günlük hayatta ulaşamadıkları birçok sonuca ulaştırabilirler. Özellikle manevi yanı güçlü olan bu kişiler ile çalışan insanlar aldıkları sonuçlardan sonra genellikle şaşkınlıklarını gizleyemezler.

Bu sebeple medyumlar sadece günümüzde değil aynı zamanda çok eski zamanlarda da insanların çalışmak için ellerinden geleni yaptıkları kişiler olmuşlardır. Medyum Volkan Yücel gibi güvenilmez isimler ise sürekli olarak insanların güvenlerini kazanabilmek adına sahte işlemler yaparlar, onlara güvenilir bir medyum havası vermeye çalışırlar ve en önemlisi de hem giyim hem de davranışları ile karşılarında ki kişileri etkilemek isterler. Medyumlar hakkında bilgileri olan kişiler kesinlikle bu oyunlara gelmezler.

Ancak daha önce gerçek bir medyum ile çalışmayan veya medyumlar hakkında araştırma yapmadan harekete geçen kişiler için risk her zaman çok büyüktür. Bu sebeple ne olursa olsun dikkatli olmak ve kesinlikle rastgele medyum seçimleri yapmamak gerekir. İşlerini şansa bırakıp karşılarına çıkan ilk medyuma güvenen kişiler için artık medyum Volkan Yücel ile karşılaşmak ve onun tuzaklarına düşmek çok kolay olacaktır. Bu sebeple bu konuda kesinlikle bilinçsiz adımlar atılmamalı ve sahtekar medyum Volkan Yücel hoca da hiçbir zaman güvenilmemelidir.

One comment

  1. Yasin Aktaş dedi ki:

    Medyum Volkan Yücel Hakkında yorum yazmak istiyorum. Sahtekar medyum Volkan Yücel hocaya sakın güvenmeyim bu sahtekar aşk büyüsü yapacaktı. Kız arkadaşımın bana aşık olması için Sahtekar medyum Volkan Yücel namus sözü verdi 10 günde kız sana kör kütük aşık olacak dedi. Sahtekar medyum Volkan Yücel 2000 paramı aldı bir daha telefonlarına ulaşamadım. Sahtekar medyum Volkan Yücel hakkında suç duyurusunda bulundum Allah belasını versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir