Sahtekar Medyum Zahra Sema Hoca

Tek amacı insanları kandırmak ve kendisi için maddi manevi çıkarlar sağlamak olan sahtekar medyum Zahra Sema hoca bugüne kadar birçok kişiye zarar veren bir sahtekârdır. Medyumların ne kadar özel ve ne kadar önemli kişiler olduklarını bilen insanlar bu konuda her zaman dikkatli adımlar atarlar. Karşılarına çıkan her medyuma güvenmek yerine sadece isimleri bilinen ve tanınmış kişiler ile çalışmaları gerektiğini bilirler.

Bu durum tüm medyumluk işlemleri için geçerli olmalıdır. Eğer medyumlar hakkında gerekli bilgilere sahip olmadan hemen karar verilirse o zaman sahtekar medyum Zahra Sema hoca gibi güvenilmez kişilerin tuzaklarına kolay bir şekilde düşülebilir. Bu sebeple bu konuda ne kadar dikkatli olunursa o kadar güvenilir hizmetler alınabilir. Sahtekar medyum Zahra Sema hocayı araştırmadan kesinlikle çalışmalar yaptırmayınız.

3 comments

 1. Sahtekar medyum zehra sema hoca dedi ki:

  Ben erkek hocalara günemediğim için inanarak bayan hoca aradım karşıma medyum Zahra Sema hoca çıktı kadın kadını anlar diye kendisine tüm derdimi anlattım başta dinledi yaparız ederiz dedi çözüm buluruz dedi sorunun için inanarak parayı gönderdim paramı aldıktan sonra irtibatı kesti benimle daha da görüşmedi sonra sürekli ararken kendisini telefonumu açtı benden tekrardan para istedi inanarak gönderdim ama yine hiç bir netice elde edemedim medyum zahra sema tamamen sahtekar bir medyumdur bu cadıya sakın inanmayın arkadaşlar ikinci parayı yolladıktan sonra 2 ay geçti halen kendisine ulaşamadım dolandırıcınıdır zehra sema hoca inanmıştım ben kendisine ama o benim duygularımla oynadı tüm inancımı güvenimi yerle bir etti inanmayın bu sahtekara sakın oyunların gelmeyin bir sürü yalan atıyor bizde inanıyoruz inanmayın.

  1. medyum zahra sema dolandırıcı dedi ki:

   medyum zahra sema dolandırıcıdır paramı aldı sahtekarın önde gidelidir.

 2. izmir dedi ki:

  zahra sema hoca sahtekar arkadaşlar gidin karakola şikayet edin hakkında bir sürü şikayet dosyası var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.