Sahtekar Medyum Zehra Sena Hoca

Sahtekar Medyum Zehra Sena hocayı tanıyan kişiler size her zaman içinden ondan uzak durmanızı ve çok dikkatli olmanızı söyleyeceklerdir. Çünkü kendisi her anlamda güvenilmez ve sizi kandırmak için elinden geleni yapacak kadar kötü niyetli biridir. Daha önce onunla çalışan kişiler de mutlaka yaptıkları olumsuz yorumlar da ondan korunabilmeniz için size gerekli bilgileri vereceklerdir. Dolandırıcı medyum Zehra Sena hocadan uzak durulmasına dikkat edilmelidir.

Eğer gerçek ve sahte medyumlar arasında ki farklı hakkında bir araştırma yaparsanız o zaman siz de bu kişinin ne kadar riskli ve ne kadar tehlikeli olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Birçok medyum yorum sitesinde yer alan sahtekar medyum Zehra Sena hoca şikâyetleri de size onun hakkında gerekli tüm bilgileri vereceği için siz de ondan uzak durmak isteyeceksiniz. Sahtekar medyum Zehra Sena hoca bir çok kişiyi dolandırıp zarar uğratmıştır.

2 comments

  1. Dolandırıcı Medyum Zehra Sena dedi ki:

    medyum zehra sena hocaya sakin itibar etmeyin bu sahtekar kadın tarafından 2 kez dolandırıldım. Daha önce medyum Sema adı altında sahtekarlık yapan bu kadına 4.000 tl kaptırdım daha sonra hakkında bir çok kişi olumsuz yorumlar yapınca ismini değiştirdi medyum zehra sema oldu bu sahte isme de 2.000 tl kaptırdım. Sahtekar medyum sema sahtekar medyum zehra sena aynı hesap numarasını verdiler bana sorduğumda malzemecinin hesabı olduğunu bütün medyumlar bundan alış veriş yaptığını söyleyerek inandırdı. Sahtekar medyum zehra sena hocadan uzak durun.

  2. Mehmet dedi ki:

    beni de kandırdı hakkımı helal etmiyorum hakkında suç duyurusunda bulundum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.