Sahtekar Medyum Zion Hoca

Sahtekar medyum Zion hocaya giden sevgilimi geri getirme büyüsü yapması için başvurdum. Sahtekar medyum Zion hoca giden sevgilim hakkında benden bilgiler alıp 5 dakikalık bir bakım sonucunda giden sevgilimi geri getirme büyüsü yapacağını söyledi. Bende sahtekar medyum Zion hocaya inandım 5.200 tl ödeme yaptım. Medyum Zion çalışmalara başladı bana 8 günde sonuç alacağımı söyledi.

Sahtekar medyum Zion hoca çalışmanın 6 günü korum var dedi benden 3.000 tl daha istedi yolladım. Sonuç almama 2 kala medyum Zion iletişimi kesmeye telefonlarıma cevap vermemeye başladı. Bana verdiği süre doldu sevgilim geri dönmedi sahtekar medyum Zion hocayı aradım telefonlarıma çıkmadı ve en son şikayet edeceğimi söyledim beni engelledi. Sahtekar medyum Zion hocaya sakın inanmayın buda numarası +90 850 380 0027 dolandırıcıların kullandığı telefon numarasıdır.

2 comments

  1. esma dedi ki:

    Medyum Zion tarafından bende dolandırıldım bu sahtekara dikkat edin beni maddi manevi zarara soktu allah belasını versin benden aldığı para haram olsun.

  2. SAHTEKAR MEDYUM ZİON dedi ki:

    Medyum zion tarafından bende dolandırıldım bu sahtekara sakın inanmayın parayı alıp bir süre oyaladıktan sonra sorunlar çıkartıp tekrardan para istiyor. Tekrar ödeme yaptığınız zaman telefondan engelliyor bir daha kendisine ulaşamıyorsunuz. Medyum Zion 3250 tl paramı aldı şuan beni her yerden engelledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.